0Shares

Oleg Sherstyachenko ka qëndruar sipër një ndërtese të lartë në Hong Kong të Kinës, ndërsa ka lëvizur me hoverboard, si dhe luante me top basketbolli.

Madje, 25-vjeçari e ka bërë edhe një rrotullim, ndërsa shumicën e filmimeve i bënte vet me shkopin që zgjatet, transmeton Telegrafi.

“Ishte në dhjetëra metra lartësi, çdo lëvizje mund të përfundonte keq. Nuk po mund ta shikoj”, është një nga komentet e shumta lidhur me rastin.

Këto veprime të rrezikshme, nuk rekomandohet të imitohen në asnjë mënyrë, sepse ai është profesionist dhe ka mjaft përvojë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)