LAJMI I FUNDIT:

Basketboll

375 Artikuj

Ndeshja e katërt: Trepça për titull, Ylli për ndeshjen e pestë

Ndeshja e katërt: Trepça për titull, Ylli për ndeshjen e pestë

Basketboll
Golden Eagle Ylli fiton ndeshjen dramatike ndaj Trepçës dhe barazon serinë

Golden Eagle Ylli fiton ndeshjen dramatike ndaj Trepçës dhe barazon serinë

Basketboll
Fisnik Juniku, tashmë agjent i licencuar nga FIBA

Fisnik Juniku, tashmë agjent i licencuar nga FIBA

Basketboll
Golden Eagle Ylli mposht Pejën në duelin e parë gjysmëfinal

Golden Eagle Ylli mposht Pejën në duelin e parë gjysmëfinal

Basketboll
Spektakël basketbolli në Vlorë, Trepça fiton ndaj Golden Eagle Yllit në finalen e Ligës Unike

Spektakël basketbolli në Vlorë, Trepça fiton ndaj Golden Eagle Yllit në finalen e Ligës Unike

Basketboll
Trepça fiton derbin ndaj rivalit të vjetër Prishtinës dhe kualifikohet në finale të Ligës Unike

Trepça fiton derbin ndaj rivalit të vjetër Prishtinës dhe kualifikohet në finale të Ligës Unike

Basketboll
Sigal Prishtina triumfon ndaj Pejës në derbin e Prince Caffe Superligës

Sigal Prishtina triumfon ndaj Pejës në derbin e Prince Caffe Superligës

Basketboll
Trepça vazhdon me fitore në Prince Caffe Superligë, mposht Bashkimin në ‘Minatori’

Trepça vazhdon me fitore në Prince Caffe Superligë, mposht Bashkimin në ‘Minatori’

Basketboll
Golden Eagle Ylli merr një fitore të vlefshme në udhëtim ndaj Pejës

Golden Eagle Ylli merr një fitore të vlefshme në udhëtim ndaj Pejës

Basketboll
Vazhdon forma e lartë e Trepçës, mitrovicasit mposhtin Vëllaznimin në Gjakovë

Vazhdon forma e lartë e Trepçës, mitrovicasit mposhtin Vëllaznimin në Gjakovë

Basketboll
Vëllaznimi merr një fitore të rëndësishme ndaj Proton Cable Prizrenit

Vëllaznimi merr një fitore të rëndësishme ndaj Proton Cable Prizrenit

Basketboll
Trepça mposht Pejën në ‘Minatori’ dhe merr fitoren e 17-të radhazi në Prince Caffe Superligë

Trepça mposht Pejën në ‘Minatori’ dhe merr fitoren e 17-të radhazi në Prince Caffe Superligë

Basketboll
Peja rikthehet me fitore pas pushimit dy javor duke mposhtur me rezultat bindës Vëllaznimin

Peja rikthehet me fitore pas pushimit dy javor duke mposhtur me rezultat bindës Vëllaznimin

Basketboll
“Uji i kampionëve me kampionët” – pamje nga finalja e Kupës së Kosovës në basketboll mes Trepçës dhe Sigal Prishtinës

“Uji i kampionëve me kampionët” – pamje nga finalja e Kupës së Kosovës në basketboll mes Trepçës dhe Sigal Prishtinës

Basketboll
Hajrizi: Asgjë nuk përfundon sot, do të luftojmë për ta fituar edhe titullin

Hajrizi: Asgjë nuk përfundon sot, do të luftojmë për ta fituar edhe titullin

Basketboll
Beqiragiq: Lojtarët e mi i bënë të lumtur tifozët, shpresoj të vazhdojmë kështu

Beqiragiq: Lojtarët e mi i bënë të lumtur tifozët, shpresoj të vazhdojmë kështu

Basketboll
Proton Cable Prizreni merr një fitore shumë të rëndësishme ndaj Istogut

Proton Cable Prizreni merr një fitore shumë të rëndësishme ndaj Istogut

Basketboll
Trepça vazhdon serinë fantastike të rezultateve, mposht me vështirësi Golden Eagle Yllin

Trepça vazhdon serinë fantastike të rezultateve, mposht me vështirësi Golden Eagle Yllin

Basketboll
Basketbollistet e Irlandës refuzuan të shtrëngojnë duart me ato të Izraelit, arsyeja është shumë e fortë

Basketbollistet e Irlandës refuzuan të shtrëngojnë duart me ato të Izraelit, arsyeja është shumë e fortë

Basketboll
Trepça mposht Bashkimin dhe merr fitoren e 13-të radhazi në Prince Caffe Superligë

Trepça mposht Bashkimin dhe merr fitoren e 13-të radhazi në Prince Caffe Superligë

Basketboll
KB Vëllaznimi prezanton lojtarin e ri, mbiemri i tij do i vë në siklet komentatorët

KB Vëllaznimi prezanton lojtarin e ri, mbiemri i tij do i vë në siklet komentatorët

Basketboll
Vazhdon shkëlqimi i KB Pejës në Ligën Ballkanike, mposht edhe Plevlan

Vazhdon shkëlqimi i KB Pejës në Ligën Ballkanike, mposht edhe Plevlan

Basketboll
Prishtina fiton në çastet e fundit duelin ndaj Bashkimit

Prishtina fiton në çastet e fundit duelin ndaj Bashkimit

Basketboll
Golden Eagle Ylli triumfon në duelin ndaj Vëllaznimit në Gjakovë

Golden Eagle Ylli triumfon në duelin ndaj Vëllaznimit në Gjakovë

Basketboll