0Shares

Doganat e Kosovës nuk kanë kthyer mbrapa mallra të konsumit ditor që janë të dedikuara për veriun Kosovës, ka bërë të ditur zëdhënësi i Doganave, Adriatik Stavileci.

Stavileci tha për Radio Kosovën se të gjitha mallrat me akcizë, që tentojnë të hynë nga Jarinja, do të drejtohen në pikat doganorë në Merdare ose terminalin doganor në Mitrovicë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)