0Shares

Për nder të ditës së Pavarësisë, një qytetar ka vendosur që makinën e tij ta ngjyros me ngjyrat e flamurit të Kosovës.

Bëhet fjalë për, Rafaell Prenrecaj nga fshati Bishtazhin i Komunës së Gjakovës, njofton Klan Kosova.

Vetura që ka marrë ngjyrat verdhë dhe kaltër, është markë Volkswagen Caffer e prodhuar në vitin 1973, kurse pronari i ka dhënë këtë pamje vite më parë.

Kështu duke nga një kënd tjetër, Vetura e Pavarësisë:

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)