0Shares

Juventusi është duke bërë përpjekje të transferojë sulmuesin e Milanit, Giampaolo Pazzini, në ditën e sotme, të fundit të afatit kalimtar të janarit.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)