0Shares

Qendërmbrojtësi i Dortmundit, Mats Hummels, ka zbuluar se atij fare nuk i intereson se të shtunën do të përballet ndaj ish-ekipit të tij në Allianz Arena dhe thotë se aspak nuk ka emocione.

“Mua nuk më ha palla për Bayernin. Unë totalisht i kam humbur ndjenjat për atë klub”.

“Tani jam një tifoz i flakt i Dortmundit dhe lojtari me përkushtimin më të madh të mundshëm për klubin e tij”, ka deklaruar Hummels për Bild.

Mats Hummels është produkt i akademisë së Bayernit të Munichut, që veten e ka gjetur te Dortmundi pasi ishte konsideruar jo i talentuar nga eprorët bavarezë. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)