0Shares

Portieri i Manchester Cityt, Joe Hart, ka thënë se është i lumtur që ia mohoi golin nga penaltia mesfushorit të Chelseat, Frank Lampard.

Demba Ba e fitoi një penallti në minutën e 51-të, por ndodhi e pabesueshmja dhe Frank Lampard e huqi penalltinë, sepse në portë ishte i madhi Joe Hart.

“Lampardi është një hero i madh për mua dhe ishte kënaqësi që ia mbrojta penalltinë”.

“Ishte në pyetje të mundohesha që të hidhem në anën e duhur dhe ta shtrëngoj fort dorën”, ka thënë Hart për Sky Sport. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)