0Shares

Renault Clio Cup që është zhvilluar në Britani të Madhe, është kthyer në tollovi shkaku i përplasjeve të shumta dhe disa rrotullimeve.

Shoferët që po i prinin grupit, e kanë humbur kontrollin në kthesën e parë të xhiros së parë, duke shkaktuar ndeshje të një pas njëshme, transmeton Telegrafi.

Videoja e postuar më poshtë, i tregon tre makina Clio teksa afrohen shumë dhe dalin prej pisët, duke shkaktuar më pas vargun e aksidenteve.

Kjo është ndër rastet e rralla, që zhvillohen aksidente të tilla me makina që janë të destinuara për rrugë normale dhe jo për gara shpejtësie. /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)