0Shares

Microsoft ka planifikuar një ngjarje për të hënën, më 23 maj në Shangai, ku kompania pritet të lansojë pasardhësin e Surface Pro 4.

Kohët e fundit, Evan Blass, i famshëm për lajmet e tij, ndau të gjithë pamjet e dizajnit të supozuar të Surface Pro 5, duke treguar atë nga të gjitha këndet, dhe duke përfshirë edhe stilolapsin e ri Surface.

Nuk ka ndryshime të mjaftueshme në dizajnin e tabletit, dhe pajisja duket e ngjashëm me paraardhësin e saj. S Pen dhe tastiera do të jenë në dispozicion në një larmi ngjyrash për të zgjedhur (siç është paraqitur më lart).

Herën e fundit, kompania gjithashtu prezantoi një Surface book së bashku me tabletin, por këtë herë, kompania nuk pritet të njoftojë pasuesin e saj, siç u zbulua nga njerëzit e afërt të kompanisë.

Kompania do të zbulojë detaje të plota rreth detajeve të çmimeve dhe disponueshmërisë të hënën, më 23 maj.

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)