0Shares

Një prind brazilian ka bërë shaka me fëmijën e tij duke i dhuruar një vezë të vërtetë, në vend të “Kinder Surprise”.

Në një video të lansuar në internet shihet babai duke e zëvendësuar ‘vezën Kinder’ me një vezë të vërtetë, të cilën më pas ia jep djalit të tij.

Djaloshi në përpjekje për ta ngrënë e thyen vezën dhe pastaj fillon të qajë, ndërkohë që babai dëgjohet duke qeshur me krenari… /Telegrafi/

Të Ngjajshme

Portali Telegrafi ka kënaqësinë t'u ofrojë forum të lirë për komente dhe diskutim. Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me përjashtim të menjëhershëm nga komentimi. Ju lutem lexoni rregullat këtu.

Shfaq Komentet (0)