LAJMI I FUNDIT:

Thierry Henry

288 Artikuj

Tifozët assesi të pajtohen me atë që Henry ka thënë për Mbappen

Tifozët assesi të pajtohen me atë që Henry ka thënë për Mbappen

Liga e Kampionëve
“Ai ishte i vetmi lojtar që ia kisha frikën” –  John Terry emëron legjendën e futbollit si kundërshtarin e tij më të vështirë

“Ai ishte i vetmi lojtar që ia kisha frikën” – John Terry emëron legjendën e futbollit si kundërshtarin e tij më të vështirë

Premier League
“Më shumë flas dhe këshillohem me të se ma babanë tim” – Marcus Thuram tregon emrin e legjendës që e këshillon për çdo gjë

“Më shumë flas dhe këshillohem me të se ma babanë tim” – Marcus Thuram tregon emrin e legjendës që e këshillon për çdo gjë

Serie A
Phil Foden përfshin dy legjenda të Man United në formacionin më të mirë të të gjitha kohërave të Ligës Premier

Phil Foden përfshin dy legjenda të Man United në formacionin më të mirë të të gjitha kohërave të Ligës Premier

Premier League
Një huqje e tillë në parashikime nuk është e mundur – ish futbollisti i njohur nuk e gjeti asnjë gjysmëfinalistë në Ligën e Kampionëve

Një huqje e tillë në parashikime nuk është e mundur – ish futbollisti i njohur nuk e gjeti asnjë gjysmëfinalistë në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
“Ishe idhulli im, por nuk besove te ekipi”- Enrique me momente gazmore pas ndeshjes me Richards

“Ishe idhulli im, por nuk besove te ekipi”- Enrique me momente gazmore pas ndeshjes me Richards

Liga e Kampionëve
Henry pyetet se kush do ta fitoj Ligën e Kampionëve, përgjigja e tij i befason të gjithë

Henry pyetet se kush do ta fitoj Ligën e Kampionëve, përgjigja e tij i befason të gjithë

Liga e Kampionëve
Zbulohen dhe renditen 10 sulmuesit më të mirë të të gjitha kohërave, shumë befasi në listë

Zbulohen dhe renditen 10 sulmuesit më të mirë të të gjitha kohërave, shumë befasi në listë

Shkumbin Pireva
Rio Ferdinand më në fund e zbulon se përse Henry dhe Ronaldo nuk flasin me CR7

Rio Ferdinand më në fund e zbulon se përse Henry dhe Ronaldo nuk flasin me CR7

Ndërkombëtare
“Ai më ka tejkaluar, ai është futbolli i Francës” – Henry me fjalë të mëdha për Mbappen

“Ai më ka tejkaluar, ai është futbolli i Francës” – Henry me fjalë të mëdha për Mbappen

Përfaqësueset
Thierry Henry nuk hezitoi kur tregoi mesfushorin më të mirë në histori të Ligës Premier

Thierry Henry nuk hezitoi kur tregoi mesfushorin më të mirë në histori të Ligës Premier

Premier League
Thierry Henry tregon dy ekipet që Arsenali dëshiron të shmangë në shortin e çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve

Thierry Henry tregon dy ekipet që Arsenali dëshiron të shmangë në shortin e çerekfinaleve të Ligës së Kampionëve

Liga e Kampionëve
Thierry Henry ka një teori pse Real Madridi ishte aq i etur për shitjen e dyshes Varane-Casemiro

Thierry Henry ka një teori pse Real Madridi ishte aq i etur për shitjen e dyshes Varane-Casemiro

Ndërkombëtare
Henry tregon arsyen pse Jurgen Klopp vendosi të largohet nga Liverpooli

Henry tregon arsyen pse Jurgen Klopp vendosi të largohet nga Liverpooli

Premier League
Kylian Mbappe është ‘i gatshëm të bashkohet’ me Arsenalin falë një lojtari

Kylian Mbappe është ‘i gatshëm të bashkohet’ me Arsenalin falë një lojtari

Premier League
Darwin Nunez krahasohet me Thierry Henry nga legjenda e Liverpoolit

Darwin Nunez krahasohet me Thierry Henry nga legjenda e Liverpoolit

Premier League
“Zakonisht nuk mbani trofe në duar”, bëhet viral thumbimi i madh i Henryt ndaj tifozëve të Tottenhamit në ceremoninë e FIFA-s

“Zakonisht nuk mbani trofe në duar”, bëhet viral thumbimi i madh i Henryt ndaj tifozëve të Tottenhamit në ceremoninë e FIFA-s

Ndërkombëtare
Henry flet për traumën më të madhe që e ka përjetuar, madje e kishte edhe si lojtar

Henry flet për traumën më të madhe që e ka përjetuar, madje e kishte edhe si lojtar

Ndërkombëtare
Henry tregon klubin për të cilin Mbappe duhet të luajë vitin e ardhshëm

Henry tregon klubin për të cilin Mbappe duhet të luajë vitin e ardhshëm

Shkumbin Pireva
Thierry Henry tregon për frikën e tij më të madhe, përgjigja e tij emocionon edhe të pranishmit e tjerë në studio

Thierry Henry tregon për frikën e tij më të madhe, përgjigja e tij emocionon edhe të pranishmit e tjerë në studio

Ndërkombëtare
“E pabesueshme” – Henry me fjalë të mëdha për Mbappen pasi shënoi golin e 300-të në karrierë

“E pabesueshme” – Henry me fjalë të mëdha për Mbappen pasi shënoi golin e 300-të në karrierë

Ndërkombëtare
Haaland cilësohet si ‘viktima’ e fundit: Lewandowski, Sneijder dhe pesë lojtarët e tjerë që u grabitën ndër vite për Topin e Artë

Haaland cilësohet si ‘viktima’ e fundit: Lewandowski, Sneijder dhe pesë lojtarët e tjerë që u grabitën ndër vite për Topin e Artë

Ndërkombëtare
Mo Salah theu rekordin 17-vjeçar të Thierry Henry në fitoren e Liverpool ndaj Toulouse

Mo Salah theu rekordin 17-vjeçar të Thierry Henry në fitoren e Liverpool ndaj Toulouse

Ndërkombëtare
“Ky djalosh nuk ka kufij” – Thierry Henry me fjalë të mëdha për Warren Zaire-Emery pas fitores ndaj Milanit në Ligën e Kampionëve

“Ky djalosh nuk ka kufij” – Thierry Henry me fjalë të mëdha për Warren Zaire-Emery pas fitores ndaj Milanit në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve