LAJMI I FUNDIT:

Ruben Neves

67 Artikuj

Për çdo lojtar që kërkon Barcelona ka edhe një plan B, apo zëvendësuesin e tij në atë pozitë

Për çdo lojtar që kërkon Barcelona ka edhe një plan B, apo zëvendësuesin e tij në atë pozitë

La Liga
I kërkuar nga Barcelona, por Neves nuk e do kalimin në Spanjë

I kërkuar nga Barcelona, por Neves nuk e do kalimin në Spanjë

La Liga
Neves preferon Barcelonën para Unitedit e Arsenalit

Neves preferon Barcelonën para Unitedit e Arsenalit

La Liga
Shfaqet lista e dëshirave dhe buxheti i transferimeve të Ten Hag te Man Utd, 12 lojtarë do të largohen

Shfaqet lista e dëshirave dhe buxheti i transferimeve të Ten Hag te Man Utd, 12 lojtarë do të largohen

Shkumbin Pireva
Dy formacionet se si mund të rreshtohet Arsenali me tri transferime të reja

Dy formacionet se si mund të rreshtohet Arsenali me tri transferime të reja

Premier League
Barcelona mendon transferimin e Neves si zëvendësues të Busquets

Barcelona mendon transferimin e Neves si zëvendësues të Busquets

La Liga
Kështu mund të luajë Arsenali nga edicioni 2022/23 nëse kompleton katër transferime

Kështu mund të luajë Arsenali nga edicioni 2022/23 nëse kompleton katër transferime

Premier League
Barcelona interesohet edhe për Ruben Neves, portugezi shihet si zëvendësuesi i De Jong

Barcelona interesohet edhe për Ruben Neves, portugezi shihet si zëvendësuesi i De Jong

La Liga
Neves tallet keq me Arsenalin: Festonin për një fitore sikur ta fitonin kampionatin

Neves tallet keq me Arsenalin: Festonin për një fitore sikur ta fitonin kampionatin

Premier League
Arsenali i vendosur për revolucion në verë, ka gati 215 milionë euro për transferimin e tre yjeve

Arsenali i vendosur për revolucion në verë, ka gati 215 milionë euro për transferimin e tre yjeve

Premier League
Manchester United teston Wolvesin me një ofertë të lartë për Ruben Neves

Manchester United teston Wolvesin me një ofertë të lartë për Ruben Neves

Premier League
United synon transferimin e dy mesfushorëve në janar

United synon transferimin e dy mesfushorëve në janar

Premier League
Chelsea e do transferimin e Ruben Neves në janar

Chelsea e do transferimin e Ruben Neves në janar

Premier League
Mendes në bisedime me Juventusin, por jo vetëm për largimin e Ronaldos – ia ofron një mesfushor Zonjës së Vjetër

Mendes në bisedime me Juventusin, por jo vetëm për largimin e Ronaldos – ia ofron një mesfushor Zonjës së Vjetër

Serie A
Notat e lojtarëve: Wolverhampton 0-1 Tottenham, Lloris e mbajti portën të paprekur

Notat e lojtarëve: Wolverhampton 0-1 Tottenham, Lloris e mbajti portën të paprekur

Premier League
Manchester Unitedi ka tri objektiva të mëdha për mesfushën

Manchester Unitedi ka tri objektiva të mëdha për mesfushën

Premier League
Arsenali fillon bisedimet me Wolves për transferimin e Ruben Neves

Arsenali fillon bisedimet me Wolves për transferimin e Ruben Neves

Premier League
“Historia interesante” – Ruben Neves zbulon se ndoqi lindjen e fëmijës së tij në ‘FaceTime’

“Historia interesante” – Ruben Neves zbulon se ndoqi lindjen e fëmijës së tij në ‘FaceTime’

Premier League
Me nëntë lojtarë në fushë dhe dy kartonë të kuq – Arsenali përmbyset nga Wolvesi

Me nëntë lojtarë në fushë dhe dy kartonë të kuq – Arsenali përmbyset nga Wolvesi

Premier League
Lojtarët më të shtrenjtë që nuk marrin pjesë në Ligën e Kampionëve dhe Ligën e Evropës – spikasin yjet e Everton, Wolves e Lyon

Lojtarët më të shtrenjtë që nuk marrin pjesë në Ligën e Kampionëve dhe Ligën e Evropës – spikasin yjet e Everton, Wolves e Lyon

Liga e Kampionëve
Top 10 lojtarët e Ligës Premier që kanë pasur rritje në vlerë në edicionin 2019/20

Top 10 lojtarët e Ligës Premier që kanë pasur rritje në vlerë në edicionin 2019/20

Premier League
Liverpooli pritet ta shesë Keitan për t’i bërë vend Nevesit

Liverpooli pritet ta shesë Keitan për t’i bërë vend Nevesit

Premier League
Ruben Neves shënon njërin nga golat më të bukur në botë këtë vit, vole e mahnitshme nga 25 metra

Ruben Neves shënon njërin nga golat më të bukur në botë këtë vit, vole e mahnitshme nga 25 metra

Liga e Evropës
United po konsideron transferimin e dy yjeve të Wolves

United po konsideron transferimin e dy yjeve të Wolves

Premier League