LAJMI I FUNDIT:

Neves preferon Barcelonën para Unitedit e Arsenalit

Neves preferon Barcelonën para Unitedit e Arsenalit

Ylli i Wolves, Ruben Neves, e ka bërë kalimin te Barcelona si prioritetin e tij kryesor për verën, sipas Sport.

Reklama

Lojtari duket se do të kërkojë një largim nga ‘Ujqit’ këtë verë, pavarësisht se ka dy vjet të mbetura në kontratën e tij.

Manchester United dhe Arsenali janë pas tij, por Camp Nou është destinacioni i tij i preferuar, edhe pse ata do të duhet të paguajnë rreth 100 milionë ero për nënshkrimin e tij.

Dy formacionet se si mund të rreshtohet Arsenali me tri transferime të reja
Lexo po ashtu Dy formacionet se si mund të rreshtohet Arsenali me tri transferime të reja

Wolves e di se nuk mund ta mbajnë lojtarin dhe janë të gatshëm ta shesin atë në këtë afat kalimtar veror.

Por, ata nuk do të heqin dorë nga shuma e kërkuar, derisa janë të gatshëm edhe të shkëmbejnë lojtarë me secilën skuadër.

Barcelona e kërkon me ngulm Nevesin, por edhe Unitedi e Arsenali nuk qëndrojnë larg. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Liga Premier pranon gabimin trashanik në dëm të Liverpoolit kur iu anulua goli i rregullt

Liga Premier pranon gabimin trashanik në dëm të Liverpoolit kur iu anulua goli i rregullt

Premier League
Gjashtë ish-lojtarët e Bayern Munichut që nuk do të besoni se ende luajnë në vitin 2023

Gjashtë ish-lojtarët e Bayern Munichut që nuk do të besoni se ende luajnë në vitin 2023

Bundesliga
Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Çmenduri në Francë, portieri pret penalltinë në minutën e fundit dhe shënon në shtesë golin e barazimit

Ligat tjera
Zbulohet klubi që i bëri Mourinhos “ofertën më të çmendur në historinë e futbollit” – ai e refuzoi për të qëndruar te Roma

Zbulohet klubi që i bëri Mourinhos “ofertën më të çmendur në historinë e futbollit” – ai e refuzoi për të qëndruar te Roma

Ligat tjera
Jurgen Klopp: Nuk kam parë kurrë një ndeshje si kjo, vendime të çmendura

Jurgen Klopp: Nuk kam parë kurrë një ndeshje si kjo, vendime të çmendura

Premier League
“Është shumë e thjeshtë”, Erik Ten Hag shpjegon arsyet që çuan deri tek humbja ndaj Crystal Palace

“Është shumë e thjeshtë”, Erik Ten Hag shpjegon arsyet që çuan deri tek humbja ndaj Crystal Palace

Premier League
Kalo në kategori