LAJMI I FUNDIT:

Ruben Neves

69 Artikuj

Vetëm Chelsea më shumë – Al Hilal ka tronditur tregun e transferimeve, blerje në vlerë 376 milionë euro

Vetëm Chelsea më shumë – Al Hilal ka tronditur tregun e transferimeve, blerje në vlerë 376 milionë euro

Ligat tjera
“Paratë ishin arsyeja kryesore” – Ruben Neves jep një përgjigje të sinqertë kur u pyet pse iu bashkua Al-Hilalin

“Paratë ishin arsyeja kryesore” – Ruben Neves jep një përgjigje të sinqertë kur u pyet pse iu bashkua Al-Hilalin

Ligat tjera
Arsenali projekton goditjen e madhe në janar, portugezi i njohur mund të rikthehet në Ligën Premier

Arsenali projekton goditjen e madhe në janar, portugezi i njohur mund të rikthehet në Ligën Premier

Premier League
Newcastle gjen zëvendësuesin e Tonalit në Arabinë Saudite

Newcastle gjen zëvendësuesin e Tonalit në Arabinë Saudite

Premier League
Ruben Neves: Nuk erdhëm në Arabinë Saudite vetëm për para

Ruben Neves: Nuk erdhëm në Arabinë Saudite vetëm për para

Ligat tjera
Formacioni më i mirë në Superligën e Arabisë Saudite i mbushur me yje, do ta mposhte çdo skuadër

Formacioni më i mirë në Superligën e Arabisë Saudite i mbushur me yje, do ta mposhte çdo skuadër

Ligat tjera
Shpërtheu në lot kur njoftoi se po shkonte në Arabinë Saudite, Ruben Neves tregon arsyen e sinqertë prapa këtij vendimi

Shpërtheu në lot kur njoftoi se po shkonte në Arabinë Saudite, Ruben Neves tregon arsyen e sinqertë prapa këtij vendimi

Ndërkombëtare
Ruben Neves shpërtheu në lot në intervistën e lamtumirës, Wolves publikon një video thellësisht emocionuese

Ruben Neves shpërtheu në lot në intervistën e lamtumirës, Wolves publikon një video thellësisht emocionuese

Ndërkombëtare
Zyrtare: Ruben Neves transferohet te Al Hilal

Zyrtare: Ruben Neves transferohet te Al Hilal

Ligat tjera
Formacioni me yjet që pritet të luajnë sezonin e ardhshëm në Superligën e Arabisë

Formacioni me yjet që pritet të luajnë sezonin e ardhshëm në Superligën e Arabisë

Ligat tjera
Barca humb garën për Neves, mesfushori do të shkojë në Arabinë Saudite

Barca humb garën për Neves, mesfushori do të shkojë në Arabinë Saudite

Ligat tjera
Gjashtë kandidatët e përzgjedhur nga Barcelona në listën për pasuesin e mundshëm të Busquets

Gjashtë kandidatët e përzgjedhur nga Barcelona në listën për pasuesin e mundshëm të Busquets

La Liga
Man Utd përballet me një betejë të madhe me Barcelonën për Neves

Man Utd përballet me një betejë të madhe me Barcelonën për Neves

Premier League
Jo një, as dy, por Liverpooli shikon tre lojtarë – nëse dështojnë në Bellinghamin

Jo një, as dy, por Liverpooli shikon tre lojtarë – nëse dështojnë në Bellinghamin

Premier League
Nga Gvardiol, Bellingham dhe Barella – zbulohet lista e dëshirave me nëntë blerjet që synon Liverpooli

Nga Gvardiol, Bellingham dhe Barella – zbulohet lista e dëshirave me nëntë blerjet që synon Liverpooli

Premier League
Neves në listën e dëshirave të tre skuadrave angleze

Neves në listën e dëshirave të tre skuadrave angleze

Premier League
Liverpooli turpërohet nga Wolvesi

Liverpooli turpërohet nga Wolvesi

Premier League
Përplasje e ashpër mes Xavit dhe Laportas për transferimin e dy lojtarëve

Përplasje e ashpër mes Xavit dhe Laportas për transferimin e dy lojtarëve

La Liga
Liverpooli mendon transferimin e Ruben Neves, vlera e portugezit po bie çdo javë e më shumë

Liverpooli mendon transferimin e Ruben Neves, vlera e portugezit po bie çdo javë e më shumë

Premier League
Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Nga Modric te Ferndandes e De Jong – 23 futbollistët që rrezikojnë mungesën në gjysmëfinale në rast të ndëshkimit me karton të verdhë

Përfaqësueset
Ruben Neves i dërgon mesazh djaloshit që u fut në fushë me flamurin me ngjyra

Ruben Neves i dërgon mesazh djaloshit që u fut në fushë me flamurin me ngjyra

Përfaqësueset
A është ndarë në dysh ekipi i Portugalisë me intervistën e Ronaldos – tregon Neves

A është ndarë në dysh ekipi i Portugalisë me intervistën e Ronaldos – tregon Neves

Premier League
Janari do të jetë i nxehtë për Barcelonën, priten katër largime dhe dy afrime në skuadër

Janari do të jetë i nxehtë për Barcelonën, priten katër largime dhe dy afrime në skuadër

La Liga
Barcelona ka ’19 objektiva transferimi’ për afatin e janarit, pavarësisht problemeve financiare

Barcelona ka ’19 objektiva transferimi’ për afatin e janarit, pavarësisht problemeve financiare

Shkumbin Pireva