LAJMI I FUNDIT:

Ruben Neves

67 Artikuj

Ruben Neves objektivi i Real Madridit për mesfushën

Ruben Neves objektivi i Real Madridit për mesfushën

Premier League
Perez dëshiron ta transferojë Nevesin te Real Madridi

Perez dëshiron ta transferojë Nevesin te Real Madridi

La Liga
Wolves ia merr fitoren Unitedit nga dora në javën e dytë të Ligës Premier

Wolves ia merr fitoren Unitedit nga dora në javën e dytë të Ligës Premier

Premier League
Milani ofron Andre Silvan dhe para për Nevesin

Milani ofron Andre Silvan dhe para për Nevesin

Serie A
Arsenali bën hap prapa, nënshtrohet nga Wolverhamptoni

Arsenali bën hap prapa, nënshtrohet nga Wolverhamptoni

Premier League
Guardiola konfirmon se City po shikon tre apo katër futbollistë të rinj për t’i transferuar në verë

Guardiola konfirmon se City po shikon tre apo katër futbollistë të rinj për t’i transferuar në verë

Premier League
Guardiola në kërkim të një mesfushori defensiv dhe një mbrojtësi të majtë

Guardiola në kërkim të një mesfushori defensiv dhe një mbrojtësi të majtë

Premier League
Mendes me het-trik për Juventusin – Neves, De Gea dhe James në listë

Mendes me het-trik për Juventusin – Neves, De Gea dhe James në listë

Serie A
Juventusi fillon bisedimet për tranfserimin e Ruben Neves që në janar

Juventusi fillon bisedimet për tranfserimin e Ruben Neves që në janar

Serie A
De Jong e Neves në radarin e Man Cityt

De Jong e Neves në radarin e Man Cityt

Premier League
City dhe United në garë për Nevesin, Wolves ia cakton çmimin e largimit

City dhe United në garë për Nevesin, Wolves ia cakton çmimin e largimit

Premier League
Unitedi rivalizon Cityn për Nevesin

Unitedi rivalizon Cityn për Nevesin

Premier League
Man City pritet të ofrojë gjatë janarit 67 milionë euro për Nevesin

Man City pritet të ofrojë gjatë janarit 67 milionë euro për Nevesin

Premier League
Wolverhamptoni, skuadra angleze e cila në përbërje ka po aq portugezë sa Benfica, Porto dhe Sportingu

Wolverhamptoni, skuadra angleze e cila në përbërje ka po aq portugezë sa Benfica, Porto dhe Sportingu

Premier League
Milani dhe Liverpooli në garë për Ruben Neves

Milani dhe Liverpooli në garë për Ruben Neves

Serie A
Liverpooli kërkon “Paul Scholesin e ri”

Liverpooli kërkon “Paul Scholesin e ri”

Premier League
Këta janë 30 futbollistët U-20 më të mirë në botë (Foto)

Këta janë 30 futbollistët U-20 më të mirë në botë (Foto)

Ndërkombëtare
Formacioni i mundshëm i Portugalisë për Euro 2020 (Foto)

Formacioni i mundshëm i Portugalisë për Euro 2020 (Foto)

Arbios Kryeziu
Liverpooli dhe Unitedi në luftë për mesfushorin portugez

Liverpooli dhe Unitedi në luftë për mesfushorin portugez

Premier League