LAJMI I FUNDIT:
Rina Balaj

Rina Balaj

398 Artikuj

Rina Balaj publikon këngën virale “Edhe sa lot” në kanalin YouTube

Rina Balaj publikon këngën virale “Edhe sa lot” në kanalin YouTube

Yjet
Rina Balaj dhe Marin sjellin këngën e re “Jena Dasht”

Rina Balaj dhe Marin sjellin këngën e re “Jena Dasht”

Muzikë
Rina Balaj nuk i lë shumë imagjinatës, me një dukje shumë provokative në Instagram

Rina Balaj nuk i lë shumë imagjinatës, me një dukje shumë provokative në Instagram

Yjet
Rina Balaj shkëlqen në fotografitë e fundit të postuara në Instagram, për ditëlindjen e saj të 25-të

Rina Balaj shkëlqen në fotografitë e fundit të postuara në Instagram, për ditëlindjen e saj të 25-të

Yjet
Rina Balaj shkëlqen në veshje të zeza në fotografitë e fundit në Instagram

Rina Balaj shkëlqen në veshje të zeza në fotografitë e fundit në Instagram

Yjet
Rina Balaj publikon këngën e re “Slay”

Rina Balaj publikon këngën e re “Slay”

Yjet
“Jemi rikthyer pasi u ndamë”, Rina Balaj flet për marrëdhënien me Sin Boy

“Jemi rikthyer pasi u ndamë”, Rina Balaj flet për marrëdhënien me Sin Boy

Yjet
Rina Balaj shkëlqen në setin e fundit të fotografive në Instagram

Rina Balaj shkëlqen në setin e fundit të fotografive në Instagram

Yjet
Rina Balaj shfaqet shumë elegante në fotografitë e fundit në Instagram

Rina Balaj shfaqet shumë elegante në fotografitë e fundit në Instagram

Yjet
Rina Balaj mahnit me paraqitjen e radhës në një fustan të shkurtër shkëlqyes

Rina Balaj mahnit me paraqitjen e radhës në një fustan të shkurtër shkëlqyes

Yjet
Rina Balaj duket tejet simpatike në fotografitë e fundit në Instagram

Rina Balaj duket tejet simpatike në fotografitë e fundit në Instagram

Yjet
Rina Balaj shkëlqen me stilin e saj të veçantë në fotografitë e reja në Instagram

Rina Balaj shkëlqen me stilin e saj të veçantë në fotografitë e reja në Instagram

Yjet
Rina Balaj shfaqet joshëse në veshje sportive

Rina Balaj shfaqet joshëse në veshje sportive

Yjet
Rina Balaj publikon këngën e re “Rude & Soft”

Rina Balaj publikon këngën e re “Rude & Soft”

Yjet
Me skena provokuese përkrah një mashkulli, Rina Balaj zbulon se kënga e re “Rude & soft” publikohet të premten

Me skena provokuese përkrah një mashkulli, Rina Balaj zbulon se kënga e re “Rude & soft” publikohet të premten

Yjet
Rina Balaj dhe Elinel sollën bashkëpunimin e ri të quajtur “Du”

Rina Balaj dhe Elinel sollën bashkëpunimin e ri të quajtur “Du”

Muzikë
Rina Balaj vjen me paraqitje tejet simpatike, në fotografitë e reja në Instagram

Rina Balaj vjen me paraqitje tejet simpatike, në fotografitë e reja në Instagram

Yjet
Rina Balaj merr vëmendje me fotot provokuese, shfaqet sipër një mashkulli?

Rina Balaj merr vëmendje me fotot provokuese, shfaqet sipër një mashkulli?

Yjet
Rina Balaj provokon me pozat e reja në të brendshme

Rina Balaj provokon me pozat e reja në të brendshme

Yjet
Rina Balaj sjell fotografi të reja me një kostum të kuq të veçantë

Rina Balaj sjell fotografi të reja me një kostum të kuq të veçantë

Yjet
Rina Balaj sjell poza të ‘nxehta’ në të brendshme

Rina Balaj sjell poza të ‘nxehta’ në të brendshme

Yjet
Rina Balaj me paraqitje e lëvizje provokuese në koncertin në Tiranë

Rina Balaj me paraqitje e lëvizje provokuese në koncertin në Tiranë

Yjet
Rina Balaj sjell fotografi të reja nga pushimet

Rina Balaj sjell fotografi të reja nga pushimet

Yjet
Rina Balaj shfaqet në super formë në fotot e reja nga pushimet në Afrikë

Rina Balaj shfaqet në super formë në fotot e reja nga pushimet në Afrikë

Yjet