LAJMI I FUNDIT:

Me skena provokuese përkrah një mashkulli, Rina Balaj zbulon se kënga e re “Rude & soft” publikohet të premten

Me skena provokuese përkrah një mashkulli, Rina Balaj zbulon se kënga e re “Rude & soft” publikohet të premten

Këngëtarja Rina Balaj po punon vazhdimisht për projekte të reja.

Teksa po shijon suksesin e këngës që solli në bashkëpunim me reperin Elinel “Du”, tani ajo ka njoftuar se është drejt finalizimit të një tjetër projekti.

Rina ka ndarë më fansat në Instagram një pjesë të shkurtër të videoklipit ku ajo shfaqet në skena provokuese përkrah një mashkulli.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Në mbishkrimin e postimit, artistja nga Istogu ka zbuluar se kënga mban titullin “Rude & soft” dhe pritet të lansohet këtë të premte, më 24 nëntor.

“Jam shumë e emocionuar që më në fund të ndaj me ju këtë projekt të mrekullueshëm, e premte, ora 18:00 “Rude & soft”, ka shkruar Rina.

View this post on Instagram

A post shared by rina (@isyourgirlrina)

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitu këtë herë këngëtarja, po padyshim fansat e saj presin me padurim një këngë të re nga ajo.

Rina ndërkohë mbetet e angazhuar edhe me koncerte dhe mbrëmje muzikore. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
I tha se ka varësi nga substancat dhe bën një gjest me hundë, Sara Gjordeni qan me dënesë pas deklaratës së Roza Latit

I tha se ka varësi nga substancat dhe bën një gjest me hundë, Sara Gjordeni qan me dënesë pas deklaratës së Roza Latit

Magazina
Arta Kabashi konfirmon lidhjen me një personazh të njohur publik

Arta Kabashi konfirmon lidhjen me një personazh të njohur publik

Magazina
Fation Kuqari pësoi një incident gjatë një loje në Big Brother - u detyrua të lë shtëpinë për pak orë

Fation Kuqari pësoi një incident gjatë një loje në Big Brother - u detyrua të lë shtëpinë për pak orë

Magazina
Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Drenusha Latifi publikon mesazhet mbështetëse që ka marrë pas rrëfimit për dhunën nga ish-bashkëshorti

Drenusha Latifi publikon mesazhet mbështetëse që ka marrë pas rrëfimit për dhunën nga ish-bashkëshorti

Magazina
Kalo në kategori