LAJMI I FUNDIT:
Rina Balaj

Rina Balaj

385 Artikuj

Rina Balaj publikon këngën e re “Rude & Soft”

Rina Balaj publikon këngën e re “Rude & Soft”

Yjet
Me skena provokuese përkrah një mashkulli, Rina Balaj zbulon se kënga e re “Rude & soft” publikohet të premten

Me skena provokuese përkrah një mashkulli, Rina Balaj zbulon se kënga e re “Rude & soft” publikohet të premten

Yjet
Rina Balaj dhe Elinel sollën bashkëpunimin e ri të quajtur “Du”

Rina Balaj dhe Elinel sollën bashkëpunimin e ri të quajtur “Du”

Muzikë
Rina Balaj vjen me paraqitje tejet simpatike, në fotografitë e reja në Instagram

Rina Balaj vjen me paraqitje tejet simpatike, në fotografitë e reja në Instagram

Yjet
Rina Balaj merr vëmendje me fotot provokuese, shfaqet sipër një mashkulli?

Rina Balaj merr vëmendje me fotot provokuese, shfaqet sipër një mashkulli?

Yjet
Rina Balaj provokon me pozat e reja në të brendshme

Rina Balaj provokon me pozat e reja në të brendshme

Yjet
Rina Balaj sjell fotografi të reja me një kostum të kuq të veçantë

Rina Balaj sjell fotografi të reja me një kostum të kuq të veçantë

Yjet
Rina Balaj sjell poza të ‘nxehta’ në të brendshme

Rina Balaj sjell poza të ‘nxehta’ në të brendshme

Yjet
Rina Balaj me paraqitje e lëvizje provokuese në koncertin në Tiranë

Rina Balaj me paraqitje e lëvizje provokuese në koncertin në Tiranë

Yjet
Rina Balaj sjell fotografi të reja nga pushimet

Rina Balaj sjell fotografi të reja nga pushimet

Yjet
Rina Balaj shfaqet në super formë në fotot e reja nga pushimet në Afrikë

Rina Balaj shfaqet në super formë në fotot e reja nga pushimet në Afrikë

Yjet
Rina Balaj nuk heziton të shfaqet pa makijazh në imazhet e reja nga pushimet

Rina Balaj nuk heziton të shfaqet pa makijazh në imazhet e reja nga pushimet

Yjet
Pa makijazh dhe veshje sportive, Rina Balaj sjell imazhe të reja nga Afrika

Pa makijazh dhe veshje sportive, Rina Balaj sjell imazhe të reja nga Afrika

Yjet
Rina Balaj shfaqet joshëse në imazhet nga pushimet në Afrikë

Rina Balaj shfaqet joshëse në imazhet nga pushimet në Afrikë

Yjet
Rina Balaj vazhdon të sjellë fotografi provokuese në Instagram, tregon të pasmet e tonifikuara

Rina Balaj vazhdon të sjellë fotografi provokuese në Instagram, tregon të pasmet e tonifikuara

Yjet
Rina Balaj duket provokuese në pozat e reja në bikini rozë

Rina Balaj duket provokuese në pozat e reja në bikini rozë

Yjet
Rina Balaj shfaqet atraktive e veshur me bikini në një video nga pushimet

Rina Balaj shfaqet atraktive e veshur me bikini në një video nga pushimet

Yjet
Rina Balaj vë në pah fizikun joshëse përmes imazheve të reja

Rina Balaj vë në pah fizikun joshëse përmes imazheve të reja

Yjet
Në pozat me bikini, Rina vë në plan të parë pjesën e pasme të fizikut të saj

Në pozat me bikini, Rina vë në plan të parë pjesën e pasme të fizikut të saj

Yjet
Rina Balaj ndalohet në Aeroportin e Cyrihut dhe nuk lejohet të kalojë shkaku i problemit me vizë

Rina Balaj ndalohet në Aeroportin e Cyrihut dhe nuk lejohet të kalojë shkaku i problemit me vizë

Yjet
Rina Balaj me paraqitje atraktive nga pushimet në Shqipëri

Rina Balaj me paraqitje atraktive nga pushimet në Shqipëri

Yjet
Capital T, Eaz dhe Rina publikojnë këngën e re “Dirty Move”

Capital T, Eaz dhe Rina publikojnë këngën e re “Dirty Move”

Muzikë
Kënga e re e Capital T me Rina Balajn dhe Eaz publikohet të mërkurën

Kënga e re e Capital T me Rina Balajn dhe Eaz publikohet të mërkurën

Muzikë
Pamje nga xhirimet e klipit të ri të Capital T në bashkëpunim me Rinën dhe Eaz

Pamje nga xhirimet e klipit të ri të Capital T në bashkëpunim me Rinën dhe Eaz

Muzikë