LAJMI I FUNDIT:

Rina Balaj shkëlqen në fotografitë e fundit të postuara në Instagram, për ditëlindjen e saj të 25-të

Rina Balaj shkëlqen në fotografitë e fundit të postuara në Instagram, për ditëlindjen e saj të 25-të

Këngëtarja e dashur dhe shumë e ndjekur nga publiku shqiptar, Rina Balaj, ka ndarë me ndjekësit e saj momente nga festimi i ditëlindjes së saj të 25-të.

E njohur për stilin e saj unik dhe të guximshëm, Rina nuk ka zhgënjyer as këtë herë me zgjedhjet e saj.


Në serinë e fotografive të publikuara, Rina shfaqet e veshur me një fustan të shkurtë ngjyrë kafe, i cili thekson linjat e saj dhe shton më tej një imazh provokativ dhe seksi.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Fustani, i cili zbulon mjaft nga trupi i saj, kombinohet me një palë këpucë me taka të larta ngjyrë rozë dhe një kepele të veçantë me fije të njëjtës nuancë, duke i dhënë një prekje edhe më të veçantë dukjes së saj.

Rina pozon e shtrirë mbi shtrat në pozita provokative, duke komunikuar një ndjesi lirshme e cila pasqyron personalitetin e saj të fortë dhe të pavarur.

Ajo ka zgjedhur një makijazh të butë për këto fotografi, i cili në kontrast me elementet e tjera të dukjes të saj. /Telegrafi/

Foto: Rina Balaj/Instagram
Foto: Rina Balaj/Instagram
Foto: Rina Balaj/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Xhensila injoron

Xhensila injoron "mosmirënjohjen" e Besit, vjen me fotografi atraktive dhe poza provokuese në Instagram

Magazina
Largohen ish-banorët nga Big Brother VIP Albania, Meritoni-Ilnisës: Vetëm edhe nesër do flesh vetëm

Largohen ish-banorët nga Big Brother VIP Albania, Meritoni-Ilnisës: Vetëm edhe nesër do flesh vetëm

Magazina
Përfundon sondazhi i Telegrafit për fituesin e Big Brother VIP Albania 3, garë e ngushtë mes dy konkurrentëve

Përfundon sondazhi i Telegrafit për fituesin e Big Brother VIP Albania 3, garë e ngushtë mes dy konkurrentëve

Magazina
Ish Miss-i i ShBA arrestohet mes trafikantëve të kartelit meksikan, 34-vjeçarja Glenis Zapata shfrytëzonte profesionin për të kaluar paratë e drogës

Ish Miss-i i ShBA arrestohet mes trafikantëve të kartelit meksikan, 34-vjeçarja Glenis Zapata shfrytëzonte profesionin për të kaluar paratë e drogës

Magazina
Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian,

Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, "100 Vitrinat"

Magazina
'Traileri' i filmit “It Ends With Us” është ndër më të shikuarit në vitin e fundit, madje duke e kaluar edhe “Barbie”

'Traileri' i filmit “It Ends With Us” është ndër më të shikuarit në vitin e fundit, madje duke e kaluar edhe “Barbie”

Magazina
Kalo në kategori