LAJMI I FUNDIT:

Rina Balaj merr vëmendje me fotot provokuese, shfaqet sipër një mashkulli?

Rina Balaj merr vëmendje me fotot provokuese, shfaqet sipër një mashkulli?

Rap-artistja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është shumë aktive dhe ndan me fansat postime të ndryshme.

Ajo ndiqet nga afro 400 mijë njerëz vetëm në Instagram, për të cilët publikon imazhe e video atraktive.

Bukuroshja së fundmi ka ndarë një set të ri provokues, ku ka vënë në pah linjat trupore.

Foto: Screenshot/Instagram

Në mesin e tyre është dhe një fotografi, në të cilën shihet e sëmurë duke marrë trajtim.

Të gjitha lajmet nga Rina Balaj
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Rina Balaj

Në njërën nga imazhet, krijuesja e hitit “E kalume” shfaqet me të brendshme të zeza sipër një mashkulli.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo siç shihet ka dhe një dorë të vizatuar në të pasme, ndonëse fotoja duket mjaft misterioze.

Balaj prej disa muajsh ka deklaruar se është ndarë nga partneri i saj, reperi Sin Boy. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by rina (@isyourgirlrina)


Në trend Magazina

Më shumë
Gazi eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3

Gazi eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Tha se ka flirtuar me të, del fotoja e Silvit me Sara Gjordenin

Tha se ka flirtuar me të, del fotoja e Silvit me Sara Gjordenin

Magazina
“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

Magazina
Djali i Kim Kardashian eci në fushë me Lionel Messin por kjo pritet me kritika -

Djali i Kim Kardashian eci në fushë me Lionel Messin por kjo pritet me kritika - "kështu kur lind nga një familje miliarderësh"

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Banorja e re e bën të qartë, thotë se nuk do që të hyjë mes çiftit Meriton - Ilnisa

Banorja e re e bën të qartë, thotë se nuk do që të hyjë mes çiftit Meriton - Ilnisa

Magazina
Kalo në kategori