LAJMI I FUNDIT:

Rina Balaj me paraqitje e lëvizje provokuese në koncertin në Tiranë

Rina Balaj me paraqitje e lëvizje provokuese në koncertin në Tiranë

Rap-artistja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është kthyer me koncerte e mbrëmje muzikore.

Ajo ka performuar së fundmi në Tiranë, gjersa ka interpretuar hitet e saj përpara një audience të madhe.


E njëjta në një moment është shfaqur duke bërë ‘twerk’ e lëvizje provokuese përpara fansave.

Foto: Screenshot/Instagram

Këto pamje janë shpërndarë në rrjete sociale e madje janë komentuar edhe për paraqitjen e mahnitshme.

Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Bukuroshet Shqiptare

Bukuroshja nga Istogu edhe këtë verë ka qenë mëse e angazhuar me koncerte nëpër vende të ndryshme.

Foto: Screenshot/Instagram

Ajo solli edhe disa këngë që u pëlqyen e u pritën jashtëzakonisht mirë, duke marrë miliona në YouTube.

“Ça je” me The Victor, “Dirty Move” me Capital T dhe Eaz si dhe “Tornado” me Melinda Ademin – janë vetëm disa që e kthyen në vëmendje. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhensila injoron

Xhensila injoron "mosmirënjohjen" e Besit, vjen me fotografi atraktive dhe poza provokuese në Instagram

Magazina
Largohen ish-banorët nga Big Brother VIP Albania, Meritoni-Ilnisës: Vetëm edhe nesër do flesh vetëm

Largohen ish-banorët nga Big Brother VIP Albania, Meritoni-Ilnisës: Vetëm edhe nesër do flesh vetëm

Magazina
Përfundon sondazhi i Telegrafit për fituesin e Big Brother VIP Albania 3, garë e ngushtë mes dy konkurrentëve

Përfundon sondazhi i Telegrafit për fituesin e Big Brother VIP Albania 3, garë e ngushtë mes dy konkurrentëve

Magazina
Ish Miss-i i ShBA arrestohet mes trafikantëve të kartelit meksikan, 34-vjeçarja Glenis Zapata shfrytëzonte profesionin për të kaluar paratë e drogës

Ish Miss-i i ShBA arrestohet mes trafikantëve të kartelit meksikan, 34-vjeçarja Glenis Zapata shfrytëzonte profesionin për të kaluar paratë e drogës

Magazina
Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian,

Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, "100 Vitrinat"

Magazina
'Traileri' i filmit “It Ends With Us” është ndër më të shikuarit në vitin e fundit, madje duke e kaluar edhe “Barbie”

'Traileri' i filmit “It Ends With Us” është ndër më të shikuarit në vitin e fundit, madje duke e kaluar edhe “Barbie”

Magazina
Kalo në kategori