LAJMI I FUNDIT:

Rina Balaj shkëlqen në veshje të zeza në fotografitë e fundit në Instagram

Rina Balaj shkëlqen në veshje të zeza në fotografitë e fundit në Instagram

Rina Balaj, emër i njohur në industrinë e muzikës shqiptare, njihet për praninë e saj të fuqishme në rrjetet sociale dhe së fundmi ka rikthyer veten në vëmendjen e publikut me një sërë hitesh të reja.

Aktive jo vetëm në muzikë, Rina e ka bërë një zakon të befasojë ndjekësit dhe fansat me postime të fotografive të veçanta dhe të mahnitshme në llogaritë e saj sociale.


Në postimet e fundit, Rina ka ndarë disa imazhe ku shfaqet e veshur në një stil më të thjeshtë, por që padyshim nuk i mungon eleganca dhe sharmi.

Foto: Rina Balaj/Instagram

E veshur nga koka te këmbët me të zeza, këngëtarja ka treguar se si thjeshtësia mund të jetë po aq tërheqëse sa dhe ekstravaganca.

Me një xhaketë të këkurës, pantallona të ngushta dhe çizme elegante, Rina ka vënë theksin në thjeshtësinë që flet shumë.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Kombinimi i veshjes së saj të zezë me një çantë të vogël në dorë thekson elegancën në stilin e saj të veçantë urban.

Në aksesorë, Rina ka zgjedhur të mbajë një zinxhir argjendi dhe disa unaza që shtojnë një prekje moderne në pamjen e saj.

Grimi i saj ishte fantastik, duke i dhënë një shkëlqim edhe më shumë bukurisë së saj natyrale. /Telegrafi/

Foto: Rina Balaj/Instagram
Foto: Rina Balaj/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë

"Kur ndahesh nga gruaja, sjell 30 goca kur del në skenë" – Ledri Vula konfirmon ndarjen nga Sara gjatë spektaklit të BBVA?

Magazina
Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP Albania 3

Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Magazina
Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese - gjithçka që ndodhi në natën finale

Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese - gjithçka që ndodhi në natën finale

Magazina
Surprizë madhështore: Egla Ceno dërgohet në teatrin e Elbasanit, për të parë një shfaqje teatrale të organizuar në nder të saj

Surprizë madhështore: Egla Ceno dërgohet në teatrin e Elbasanit, për të parë një shfaqje teatrale të organizuar në nder të saj

Magazina

"Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne", babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën

Magazina
Kalo në kategori