LAJMI I FUNDIT:

Rina Balaj dhe Marin sjellin këngën e re “Jena Dasht”

Rina Balaj dhe Marin sjellin këngën e re “Jena Dasht”

Këngëtarja shumë e dashur, Rina Balaj, është kthyer shumë fuqishëm në skenën e muzikës.

Kësaj here ajo erdhi me një bashkëpunim me këngëtarin Marin, duke sjellë një këngë shumë ritmike të quajtur “Jena Dasht”.


Foto: Screenshot/YouTube

Dyshja duken të mrekullueshëm në videoklip, shumë elegantë dhe plot energji.

Rina shfaqet tejet seksi, me një kostum të zi shumë joshës, i cili zbulon shumë trupin e saj.

Foto: Screenshot/YouTube

Gjithashtu edhe Marin shfaqet me një stil të veçantë, duke kënduar e kërcyer në krah të Rinës.

Rina së fundi gjatë një interviste ka thënë që viti 2024 do të jetë viti i saj, dhe me sa duket atë po ua dëshmon fansave të saj.

Rina Balaj nuk i lë shumë imagjinatës, me një dukje shumë provokative në Instagram
Lexo po ashtu Rina Balaj nuk i lë shumë imagjinatës, me një dukje shumë provokative në Instagram

Rina ka marrë shumë komente pozitive në llogarinë e saj në Instagram, në postimin ku lajmëroi për këngën e saj.

Kënga ka marrë menjëherë shumë pëlqime dhe shikime, duke pritur të bëhet një hit i ardhshëm për dyshen. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Alby the Goat në lidhje të re dashurie pas eksperiencës në Big Brother VIP Kosova

Alby the Goat në lidhje të re dashurie pas eksperiencës në Big Brother VIP Kosova

Magazina
“Çorapet blu, kishin domethënien ‘qetësohu’”, Fifi dhe Sara tregojnë kodet që familjarët u dërgonin përmes rrobave në Big Brother VIP Albania

“Çorapet blu, kishin domethënien ‘qetësohu’”, Fifi dhe Sara tregojnë kodet që familjarët u dërgonin përmes rrobave në Big Brother VIP Albania

Magazina
“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

“A do të martohesh me mua?” – Bardhi i propozon Sarës gjatë emisionit

Magazina
Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin

Bebe Rexha rrëzohet në skenë gjatë performancës në festivalin "Coachella 2024"

Magazina
Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Ylli australian i TikTok-ut, Leah Halton tregon se si po e përballon famën e saj të re, pasi fitoi 700 milionë shikime për klipin 12-sekondësh

Magazina
Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Sara Gjordeni zbulon mallkimet tronditëse që mori për shtatzëninë, nga komentuesit kërcënues

Magazina
Kalo në kategori