LAJMI I FUNDIT:

Rina Balaj vjen me paraqitje tejet simpatike, në fotografitë e reja në Instagram

Rina Balaj vjen me paraqitje tejet simpatike, në fotografitë e reja në Instagram

Këngëtarja shumë e dashur sshqiptare, Rina Balaj, tregohet tejet aktive në rrjetet e saj sociale, gjithmonë me dukje të veçanta.

Rina kohët e fundit ka sjellë imazhe të përkryera për të gjithë ndjekësit e saj, si nga ato provokative, e deri tek ato ku duket simpatike dhe e lezetshme, si këto fotografitë e fundit.

Me një dukje shumë interesante, me ngjyra të ndryshme, artistja pozon në një ambient të bukur të stolisur me drita ngjyrë vjollcë.

E veshur me një fustan të zi shumë të shkurtë dhe seksi, e mbuluar nga një pallto nga gëzofi, Rina bëri një kontrast, duke veshur çizme ngjyrë rozë.

Ndryshe nga se si është shfaqur në disa fotografi të fundit, ku flokët i kishte tejet të shkurta, kësaj radhe Rina tregoi ndryshimin e saj të ri. Flokë shumë të gjata e të zeza.

Rina si gjithnjë reflekton pozitivitet, derisa buzëqesh teksa pozon në rrugë të zbrazura. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Arta Kabashi konfirmon lidhjen me një personazh të njohur publik

Arta Kabashi konfirmon lidhjen me një personazh të njohur publik

Magazina
Drenusha Latifi publikon mesazhet mbështetëse që ka marrë pas rrëfimit për dhunën nga ish-bashkëshorti

Drenusha Latifi publikon mesazhet mbështetëse që ka marrë pas rrëfimit për dhunën nga ish-bashkëshorti

Magazina
Banorja e re e Big Brother: Unë nuk kam qenë kurrë në Dubai

Banorja e re e Big Brother: Unë nuk kam qenë kurrë në Dubai

Magazina
Fation Kuqari pësoi një incident gjatë një loje në Big Brother - u detyrua të lë shtëpinë për pak orë

Fation Kuqari pësoi një incident gjatë një loje në Big Brother - u detyrua të lë shtëpinë për pak orë

Magazina
Eros Grezda fshin të gjitha fotografitë me partneren - dyshohet se janë ndarë

Eros Grezda fshin të gjitha fotografitë me partneren - dyshohet se janë ndarë

Magazina
Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Magazina
Kalo në kategori