LAJMI I FUNDIT:

Rina Balaj publikon këngën virale “Edhe sa lot” në kanalin YouTube

Rina Balaj publikon këngën virale “Edhe sa lot” në kanalin YouTube

Artistja e njohur shqiptare, Rina Balaj ka publikuar më në fund hitin e saj viral, “Edhe sa lot”.

Përkundër faktit që e kishte paralajmëruar javë më parë, Rina nuk e pati lansuar deri më tani këtë këngë në ‘YouTube’, por vetëm në ‘Spotify’.


Sekuenca disa-sekondëshe e kësaj kënge ishte bërë virale në rrjetin social “TikTok”, nga përdorues të shumtë, ndonëse ishte e pa publikuar.

Tani, artistja më në fund e ka publikuar edhe në “YouTube” për të gjithë adhuruesit e saj.

Ajo solli një klip mjaft të veçantë në këtë këngë, në një version të animuar, një projekt ndryshe prej herave të kaluara. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Kur ndahesh nga gruaja, sjell 30 goca kur del në skenë" – Ledri Vula konfirmon ndarjen nga Sara gjatë spektaklit të BBVA?

Magazina
Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP Albania 3

Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Magazina
Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese - gjithçka që ndodhi në natën finale

Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese - gjithçka që ndodhi në natën finale

Magazina
Surprizë madhështore: Egla Ceno dërgohet në teatrin e Elbasanit, për të parë një shfaqje teatrale të organizuar në nder të saj

Surprizë madhështore: Egla Ceno dërgohet në teatrin e Elbasanit, për të parë një shfaqje teatrale të organizuar në nder të saj

Magazina

"Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne", babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën

Magazina
Kalo në kategori