LAJMI I FUNDIT:

PR Artikuj

802 Artikuj

Doggy Doggy hap dyert me 28 Nëntor!

Doggy Doggy hap dyert me 28 Nëntor!

Doggy Doggy
Prishtina Mall shndërrohet në një përrallë të vërtetë festash – eja festoni me ne

Prishtina Mall shndërrohet në një përrallë të vërtetë festash – eja festoni me ne

Prishtina Mall
Horizon School feston përvjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë!

Horizon School feston përvjetorin e Pavarësisë së Shqipërisë!

Horizon School
Ambasadori i Italisë, Antonello De Riu, promovon kuzhinën Italiane në restaurantin “Il Gusto” në Prishtinë

Ambasadori i Italisë, Antonello De Riu, promovon kuzhinën Italiane në restaurantin “Il Gusto” në Prishtinë

ilgusto
Në Cineplexx për festën e 28 Nëntorit –  nga ora 20:00 shijoni RC Cola Kosova dhe Red Rain falas!

Në Cineplexx për festën e 28 Nëntorit – nga ora 20:00 shijoni RC Cola Kosova dhe Red Rain falas!

Cineplexx
Ciao Berto, një mbështetës i madh për SOS Fshatrat e Fëmijëve në Kosovë!

Ciao Berto, një mbështetës i madh për SOS Fshatrat e Fëmijëve në Kosovë!

Kosovë
Radha jote drejt luksit – PATOS lanson lojën shpërblyese me premi kryesore Porsche

Radha jote drejt luksit – PATOS lanson lojën shpërblyese me premi kryesore Porsche

Patos Kosova
Cineplexx Frymon Shqip! Vetëm me 28 dhe 29 Nëntor për çdo film Shqiptar çmimi i biletës vetëm 2 euro!

Cineplexx Frymon Shqip! Vetëm me 28 dhe 29 Nëntor për çdo film Shqiptar çmimi i biletës vetëm 2 euro!

Cineplexx
Nxënësja kroate mëson atë turke si të gatuaj flinë shqiptare

Nxënësja kroate mëson atë turke si të gatuaj flinë shqiptare

Shkolla Finlandeze
Në GjirafaMall zbritja vazhdon me Cyber Monday!

Në GjirafaMall zbritja vazhdon me Cyber Monday!

Gjirafa Mall
Për adhuruesit e teknologjisë – Cyber Monday është këtu!

Për adhuruesit e teknologjisë – Cyber Monday është këtu!

Gjirafa50
Creative Hub të enjten në Prishtinë festoi hapjen e zyrës së tretë në SHBA 

Creative Hub të enjten në Prishtinë festoi hapjen e zyrës së tretë në SHBA 

Creative Hub Kosovo
Kënaqu me kuq e zi në VITALAND!

Kënaqu me kuq e zi në VITALAND!

Vitaland
Nxënësit dhe mësuesit e Shkollës Finlandeze në Çanakala eksplorojnë modelet arsimore në Shkollën Finlandeze të Kosovës

Nxënësit dhe mësuesit e Shkollës Finlandeze në Çanakala eksplorojnë modelet arsimore në Shkollën Finlandeze të Kosovës

Shkolla Finlandeze
AMC dhe Coca-Cola HBC Kosova të bashkuar për ndryshime pozitive në Kosovë përmes iniciativës “Let’s Dance” e organizuar nga AMC

AMC dhe Coca-Cola HBC Kosova të bashkuar për ndryshime pozitive në Kosovë përmes iniciativës “Let’s Dance” e organizuar nga AMC

Coca-Cola HBC
Rrisni efikasitetin dhe krijimtarinë; aplikacione dhe pajisje që do të ndryshojnë mënyrën se si punoni në distancë

Rrisni efikasitetin dhe krijimtarinë; aplikacione dhe pajisje që do të ndryshojnë mënyrën se si punoni në distancë

Lajme Teknologji
Mëso dhe ndërro qendrën e votimit brenda komunës

Mëso dhe ndërro qendrën e votimit brenda komunës

Kosovë
Ofertë e veçantë për nder të përvjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë në Grand Blue Fafa Resort

Ofertë e veçantë për nder të përvjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë në Grand Blue Fafa Resort

Fafa Resort
Siguroni ngrohtësinë e shtëpisë suaj gjatë dimrit me Kontura Profiles

Siguroni ngrohtësinë e shtëpisë suaj gjatë dimrit me Kontura Profiles

Kontura Profiles
Vendi ku në stinën e ftohtë krijohen kujtime të ngrohta – Kompleksi Linda

Vendi ku në stinën e ftohtë krijohen kujtime të ngrohta – Kompleksi Linda

Al Trade Center
Maca e zezë sjell super çmime ne Petrol Company!

Maca e zezë sjell super çmime ne Petrol Company!

Petrol Company
Evapify me ofertë fantastike për BLACK FRIDAY

Evapify me ofertë fantastike për BLACK FRIDAY

Crystal Evapify
Black Friday në NimiTV  – 13 muaj abonim për vetëm 6€ muaji

Black Friday në NimiTV – 13 muaj abonim për vetëm 6€ muaji

NimiTV
Ofertat të mëdha të Black Friday në Kosovë

Ofertat të mëdha të Black Friday në Kosovë

Gjirafa Mall