LAJMI I FUNDIT:

Philadelphia 76ers

121 Artikuj

Spektakël në Philadelphia, Boston marrin fitore me një treshe vendimtare nga Tatum

Spektakël në Philadelphia, Boston marrin fitore me një treshe vendimtare nga Tatum

NBA
Spektakël me ngulitje të jashtëzakonshme, Mac McClung zë vendin e parë

Spektakël me ngulitje të jashtëzakonshme, Mac McClung zë vendin e parë

NBA
New York Knicks triumfojnë përballë 76ers

New York Knicks triumfojnë përballë 76ers

NBA
Philadelphia 76ers rikthehet te fitoret, triumfon ndaj Orlando Magic

Philadelphia 76ers rikthehet te fitoret, triumfon ndaj Orlando Magic

NBA
Spektakël në Crypto Arena, Lakers humbasin me një pikë diferencë nga 76ers

Spektakël në Crypto Arena, Lakers humbasin me një pikë diferencë nga 76ers

NBA
Koha shtesë vendimtare, Philadelphia 76ers triumfojnë ndaj La Lakers

Koha shtesë vendimtare, Philadelphia 76ers triumfojnë ndaj La Lakers

NBA
Mbrëmja historike e Joel Embiid, dominoi si asnjë lojtar para tij në NBA

Mbrëmja historike e Joel Embiid, dominoi si asnjë lojtar para tij në NBA

NBA
Embiid vendimtar, Philadelphia 76ers mposhtin në udhëtim Chicagon

Embiid vendimtar, Philadelphia 76ers mposhtin në udhëtim Chicagon

NBA
Lakers pësojnë një tjetër humbje, tani nga rivali lokal

Lakers pësojnë një tjetër humbje, tani nga rivali lokal

NBA
Edicioni i 77-të i NBA fillon me spektakël: Warriors fitojnë derbin ndaj Lakers, Celtics triumfoi ndaj Philadelphia 76ers

Edicioni i 77-të i NBA fillon me spektakël: Warriors fitojnë derbin ndaj Lakers, Celtics triumfoi ndaj Philadelphia 76ers

NBA
Rikthimi i ‘Mallkimit të Drake’, pesë nga rastet tjera kur ishte real

Rikthimi i ‘Mallkimit të Drake’, pesë nga rastet tjera kur ishte real

Po Flitet
Miami Heat fiton dhe eliminon Philadelphian, barazohet gjithçka në duelin Dallas Mavericks – Phoenix Suns

Miami Heat fiton dhe eliminon Philadelphian, barazohet gjithçka në duelin Dallas Mavericks – Phoenix Suns

NBA
Philadelphia 76ers dhe Dallas Mavericks marrni fitoret e para

Philadelphia 76ers dhe Dallas Mavericks marrni fitoret e para

NBA
Miami Heat e Phoenix Suns marrin fitoret e dyta

Miami Heat e Phoenix Suns marrin fitoret e dyta

NBA
Fillon ‘Play-Off’-i në NBA, Philadelphia e Golden State marrin fitoret e para

Fillon ‘Play-Off’-i në NBA, Philadelphia e Golden State marrin fitoret e para

NBA
Embiid me paraqitje fantastike, Philadelphia mposht Indianan

Embiid me paraqitje fantastike, Philadelphia mposht Indianan

NBA
Philadelphia 76ers marrin një fitore të madhe në udhëtim te Lakers

Philadelphia 76ers marrin një fitore të madhe në udhëtim te Lakers

NBA
Toronto shkakton befasi, triumfon në udhëtim te Philadelphia

Toronto shkakton befasi, triumfon në udhëtim te Philadelphia

NBA
Philadelphia 76ers vazhdon me fitore, triumfon edhe Milwaukee Bucks

Philadelphia 76ers vazhdon me fitore, triumfon edhe Milwaukee Bucks

NBA
Philadelphia 76ers vazhdon me fitore, mposhtin përsëri Knicks

Philadelphia 76ers vazhdon me fitore, mposhtin përsëri Knicks

NBA
Clippers marrin fitoren e gjashtë radhazi ndaj rivalit lokal Lakers, Harden debuton me fitore te 76ers

Clippers marrin fitoren e gjashtë radhazi ndaj rivalit lokal Lakers, Harden debuton me fitore te 76ers

NBA
Harden në këmbim të Simmons, transferimi që mund të ndryshojë NBA

Harden në këmbim të Simmons, transferimi që mund të ndryshojë NBA

NBA
Philadelphia 76ers fiton në udhëtim te Chicago Bulls, Brooklyn pësojnë humbjen e tetë radhazi

Philadelphia 76ers fiton në udhëtim te Chicago Bulls, Brooklyn pësojnë humbjen e tetë radhazi

NBA
Philadelphia 76ers fiton në udhëtim te Brooklyn Nets, kampioni vazhdon me formë të mirë

Philadelphia 76ers fiton në udhëtim te Brooklyn Nets, kampioni vazhdon me formë të mirë

NBA