LAJMI I FUNDIT:

Përfaqësuesja e Belgjikës

536 Artikuj

Lukaku i disponueshëm për Belgjikën, e nis nga bankina ndeshjen ndaj Marokut

Lukaku i disponueshëm për Belgjikën, e nis nga bankina ndeshjen ndaj Marokut

Përfaqësueset
Belgjika – Maroku, formacionet zyrtare

Belgjika – Maroku, formacionet zyrtare

Përfaqësueset
Lukaku lë mbrapa lëndimin, i gatshëm për duelin me Marokun

Lukaku lë mbrapa lëndimin, i gatshëm për duelin me Marokun

Ndërkombëtare
De Bruyne tregon klasin edhe jashtë fushës, thotë se nuk e meritonte çmimin ‘lojtari i ndeshjes’ ndaj Kanadasë

De Bruyne tregon klasin edhe jashtë fushës, thotë se nuk e meritonte çmimin ‘lojtari i ndeshjes’ ndaj Kanadasë

Përfaqësueset
Tifozët e futbollit besojnë që Kanadasë iu mohua një penallti – Hazard pasoi topin te Buchanan, por iu gjykua si pozitë jashtë lojë pasi ai u rrëzua në zonë

Tifozët e futbollit besojnë që Kanadasë iu mohua një penallti – Hazard pasoi topin te Buchanan, por iu gjykua si pozitë jashtë lojë pasi ai u rrëzua në zonë

Përfaqësueset
E fejuara mahnitëse e Courtois rrezatoi në tribuna teksa e ndoqi portierin belg duke mbrojtur penalltinë ndaj Kanadasë

E fejuara mahnitëse e Courtois rrezatoi në tribuna teksa e ndoqi portierin belg duke mbrojtur penalltinë ndaj Kanadasë

Yjet
Belgjika merr fitore me shumë vuajtje ndaj Kanadasë që humbi edhe penallti

Belgjika merr fitore me shumë vuajtje ndaj Kanadasë që humbi edhe penallti

Përfaqësueset
Formacionet zyrtare, Belgjika – Kanada: Yjet belgë, kundër talentëve kanadezë

Formacionet zyrtare, Belgjika – Kanada: Yjet belgë, kundër talentëve kanadezë

Përfaqësueset
“Katari 2022” shkakton përçarje: Shtatë gjigantët evropianë kërkojnë tërheqje të plotë nga FIFA

“Katari 2022” shkakton përçarje: Shtatë gjigantët evropianë kërkojnë tërheqje të plotë nga FIFA

Përfaqësueset
Gjyqtari që përfundoi ndeshjen në minutën e 85-të, caktohet për ndeshjen e madhe të Kampionatit Botëror

Gjyqtari që përfundoi ndeshjen në minutën e 85-të, caktohet për ndeshjen e madhe të Kampionatit Botëror

Përfaqësueset
Favoritët për ta fituar Kampionatin Botëror pas humbjes së Argjentinës – Anglia pozicionohet e dyta

Favoritët për ta fituar Kampionatin Botëror pas humbjes së Argjentinës – Anglia pozicionohet e dyta

Përfaqësueset
FIFA vazhdon censurimin e përfaqësueseve – Belgjika është “viktima” e radhës

FIFA vazhdon censurimin e përfaqësueseve – Belgjika është “viktima” e radhës

Përfaqësueset
Dorëzohen kapitenët e Kombëtareve evropiane para FIFA, nuk do ta bartin shiritin me ngjyrat e ylberit

Dorëzohen kapitenët e Kombëtareve evropiane para FIFA, nuk do ta bartin shiritin me ngjyrat e ylberit

Ndërkombëtare
Lukaku nuk do të luaj fare në fazën e grupeve, por te Belgjika e presin shpërthimin e tij në fazën e eliminimit direkt

Lukaku nuk do të luaj fare në fazën e grupeve, por te Belgjika e presin shpërthimin e tij në fazën e eliminimit direkt

Ndërkombëtare
Nga Maracanazo në Mineirazo dhe “Dora e Zotit” – ndeshjet më të paharrueshme në historinë e Kupës së Botës

Nga Maracanazo në Mineirazo dhe “Dora e Zotit” – ndeshjet më të paharrueshme në historinë e Kupës së Botës

Shkumbin Pireva
Top 10: Anglia me skuadrën me të vlefshme në “Katari 2022”, përpara Francës, Brazilit dhe Portugalisë

Top 10: Anglia me skuadrën me të vlefshme në “Katari 2022”, përpara Francës, Brazilit dhe Portugalisë

Përfaqësueset
Kampionati Botëror po afron, por Lukaku ende nuk është stërvitur me Belgjikën

Kampionati Botëror po afron, por Lukaku ende nuk është stërvitur me Belgjikën

Përfaqësueset
Fanellat më të bukura të kombëtareve ndër vite: Spikasin ato të Brazilit, Anglisë, Holandës dhe Nigerisë

Fanellat më të bukura të kombëtareve ndër vite: Spikasin ato të Brazilit, Anglisë, Holandës dhe Nigerisë

Përfaqësueset
Lukaku në ankth, mund ta humb Kupën e Botës pas lëndimit të fundit

Lukaku në ankth, mund ta humb Kupën e Botës pas lëndimit të fundit

Serie A
Lukaku kthehet në Belgjikë për konsultime mjekësore përpara Kupës së Botës

Lukaku kthehet në Belgjikë për konsultime mjekësore përpara Kupës së Botës

Ndërkombëtare
Datat, oraret, stadiumet dhe gjithçka tjetër që duhet t’i dini për 64 ndeshjet e Kupës së Botës që zhvillohet në Katar

Datat, oraret, stadiumet dhe gjithçka tjetër që duhet t’i dini për 64 ndeshjet e Kupës së Botës që zhvillohet në Katar

Driton Gajraku
Holandë 1-0 Belgjikë, notat e lojtarëve: Van Dijk dhe Pasveer më të mirët në fushë

Holandë 1-0 Belgjikë, notat e lojtarëve: Van Dijk dhe Pasveer më të mirët në fushë

Ndërkombëtare
Holanda mposht minimalisht Belgjikën dhe kalon në ‘Play-Off’ të Ligës së Kombeve

Holanda mposht minimalisht Belgjikën dhe kalon në ‘Play-Off’ të Ligës së Kombeve

Ndërkombëtare
Formacionet zyrtare të derbit mes Holandës dhe Belgjikës – luhet për vendin e parë në grup

Formacionet zyrtare të derbit mes Holandës dhe Belgjikës – luhet për vendin e parë në grup

Përfaqësueset