LAJMI I FUNDIT:
Paris Hilton

Paris Hilton

143 Artikuj

Paris Hilton publikon videoklipin e ri ikonik për këngën e saj “I’m Free” me Rina Sawayama

Paris Hilton publikon videoklipin e ri ikonik për këngën e saj “I’m Free” me Rina Sawayama

Muzikë
Paris Hilton habit fansat me ndryshimin e zërit të saj gjatë seancës dëgjimore në Kongres

Paris Hilton habit fansat me ndryshimin e zërit të saj gjatë seancës dëgjimore në Kongres

Yjet
Paris Hilton flet për abuzimet që përjetoi në adoleshencë: Ishte ç’njerëzore

Paris Hilton flet për abuzimet që përjetoi në adoleshencë: Ishte ç’njerëzore

Yjet
Paris Hilton del nudo dhe shfaq dekoltenë e saj, për kopertinën e revistës “Flaunt”

Paris Hilton del nudo dhe shfaq dekoltenë e saj, për kopertinën e revistës “Flaunt”

Yjet
Paris Hilton tregon figurën e saj të tonifikuar me bikini, teksa feston në Coachella

Paris Hilton tregon figurën e saj të tonifikuar me bikini, teksa feston në Coachella

Yjet
Paris Hilton tejet joshëse me paraqitjen e saj të fundit, rrëmbeu menjëherë vëmendjen

Paris Hilton tejet joshëse me paraqitjen e saj të fundit, rrëmbeu menjëherë vëmendjen

Yjet
Paris Hilton shkëlqen me një fustan floriri, teksa hyn në tapetin e kuq me bashkëshortin Carter Reum

Paris Hilton shkëlqen me një fustan floriri, teksa hyn në tapetin e kuq me bashkëshortin Carter Reum

Yjet
Paris Hilton jep një shfaqje mahnitëse me të brendshme të kuqe, për disa fotografi festive

Paris Hilton jep një shfaqje mahnitëse me të brendshme të kuqe, për disa fotografi festive

Yjet
Olivia Rodrigo dhe Paris Hilton shkëlqejnë në ansamble argjendi ndërsa Dixie D’Amelio mahnit me fustan rozë, në Los Angeles

Olivia Rodrigo dhe Paris Hilton shkëlqejnë në ansamble argjendi ndërsa Dixie D’Amelio mahnit me fustan rozë, në Los Angeles

Yjet
Rrallë mund të shihet me dukje të tillë – pasanikja e famshme shfaqet pa grim dhe me veshje të rëndomtë

Rrallë mund të shihet me dukje të tillë – pasanikja e famshme shfaqet pa grim dhe me veshje të rëndomtë

Bukuri dhe Kujdes
Motra e Paris Hiltonit, Nicky, reagon ndaj ngacmimeve mizore të madhësisë së kokës së nipit të saj Phoenix

Motra e Paris Hiltonit, Nicky, reagon ndaj ngacmimeve mizore të madhësisë së kokës së nipit të saj Phoenix

Yjet
Paris Hilton rikrijon dukjen ikonike të Britney Spears në klipin e këngës “Toxic” për festën e Halloween-it

Paris Hilton rikrijon dukjen ikonike të Britney Spears në klipin e këngës “Toxic” për festën e Halloween-it

Yjet
Paris Hilton me flokë të zinj duket aq ndryshe sa njerëzit nuk e njohën

Paris Hilton me flokë të zinj duket aq ndryshe sa njerëzit nuk e njohën

Flokë dhe stil
Paris Hilton mahnit me fustan dantelle bardh e zi gjatë një eventi në New York

Paris Hilton mahnit me fustan dantelle bardh e zi gjatë një eventi në New York

Yjet
Paris Hilton tallet për ecjen në pasarelë gjatë shfaqjes për ‘Mugler’, krahasohet me atë të një pule

Paris Hilton tallet për ecjen në pasarelë gjatë shfaqjes për ‘Mugler’, krahasohet me atë të një pule

Yjet
Paris Hilton mahnit me një fustan argjendi teksa bashkohet me Emily Ratajkowskin dhe Kris Jenner gjatë Javës së Modës në Paris

Paris Hilton mahnit me një fustan argjendi teksa bashkohet me Emily Ratajkowskin dhe Kris Jenner gjatë Javës së Modës në Paris

Yjet


mob5