LAJMI I FUNDIT:

Dua Lipa shkëlqen në mesin e yjeve botërore në eventin e “Versace”

Dua Lipa shkëlqen në mesin e yjeve botërore në eventin e “Versace”

Dua Lipa, Miley Cyrus, Paris Hilton dhe Anne Hathaway ishin në mesin e yjeve që shkëlqyen në shfaqjen e modës të “Versace” në vjeshtën e dimrit 2023 në Hollywood të enjten (9 mars).

Reklama

Këngëtarja e “Flowers”, 30 vjeçe pozoi në Qendrën e Dizajnit të Paqësorit me një fustan ombre të gjatë por joshës me një të çarë deri në kofshë.

Ndërkohë, Dua, 27 vjeçe, mahniti me një pamje të vjetër hollivudiane të kompletuar me një fustan të zi klasik, i cili ngjitej në belin e saj dhe flokët i la të valëzuara.

Paris, 42 vjeç, mori vëmendje me një mini-fustan argjendi të shkëlqyeshëm, të pajisur me doreza dhe taka të larta transparente.

Të gjitha lajmet nga Dua Lipa
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Dua Lipa

Sa i përket Anne, aktorja 40-vjeçare e “The Devil Wears Prada”, shfaqi sensualitetin me një mini fustan lëkure seksi, geta dhe çizme lëkure.

Ishte vërtet një njeri i showbiz-it që ndoqi ekstravagancën e modës, me të gjithë të pranishëm nga Cher deri te Lil Nas X.

FotoL Getty Images

Motra e Parisit, Nicky Hilton, ishte ndër emrat e mëdhenj të pranishëm gjithashtu.

Diku tjetër në tapetin e kuq, Pamela Anderson vodhi pamjen me një xhaketë shumë të përpunuar me thekë dhe një fund koordinativ.

Cher nuk mund të dukej më e lumtur duke kaluar pak kohë cilësore me të dashurin e saj Alexander Edwards.

Ikona e muzikës, 76 vjeçe, u afrua me të dashurin e saj ekzekutiv të muzikës, 37 vjeç, ndërsa ishte e veshur me një xhaketë lëkure blu të mahnitur, geta të ngjashme dhe çizme kyçin e këmbës.

Jeff Bezos dukej i shkëlqyeshëm me një xhaketë sportive të zezë që vezullonte teksa pozonte pranë të dashurës së tij magjepsëse Lauren Sanchez.

Emra të tjerë të mëdhenj në tapetin e kuq përfshinin Demi Moore dhe vajzën e saj Rumer Willis. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Magazina
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Magazina
Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Pas përfundimit të BBVA, Efi Dhedhes tregon se nuk është takuar akoma me Luizin e Kiarën

Magazina
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Magazina
Seriali

Seriali "Rrushe" u transmetua me titra shqip nga Top Channel - Fatmir Spahiu: Të evidentohen gjëra të tilla, por pa krijimin e ndarjeve dhe përçarjeve mes nesh

Magazina
Kalo në kategori