LAJMI I FUNDIT:

Olivia Rodrigo dhe Paris Hilton shkëlqejnë në ansamble argjendi ndërsa Dixie D’Amelio mahnit me fustan rozë, në Los Angeles

Olivia Rodrigo dhe Paris Hilton shkëlqejnë në ansamble argjendi ndërsa Dixie D’Amelio mahnit me fustan rozë, në Los Angeles

Olivia Rodrigo, Paris Hilton dhe Dixie D’Amelio ishin në mesin e një numri të ftuarish në modë në “iHeartRadio Jingle Ball” të këtij viti, të mbajtur në Forumin Kia në Inglewood, Kaliforni të premten.

Rodrigo, 20 vjeçe, ka veshur një fustan të ngushtë argjendi të errët me një dekolte të ulët. Ajo e kombinoi dukjen me geta të zeza dhe çizme të ngjashme.

Paris, 42-vjeçe, cila kohët e fundit mirëpriti fëmijën e saj të dytë përmes një gruaje surrogate, kishte të gjithë sytë tek ajo, me një fustan argjendi vezullues me disa yje që i kishte si dizajn në fund të fustanit, shkruan DailyMail.

Dixie, 22-vjeçe, tregoi këmbët e saj të tonifikuara me një fustan të shkurtë ngjyrë rozë me qafë dhe çizme rozë kauboji.

Rodrigo ishte ndër artistët që performuan në “KIIS-FM Jingle Ball” të këtij viti, i cili është një koncert vjetor i prodhuar nga stacioni radiofonik i Los Anxhelosit “KIIS-FM”.

Yje të tjerë që performuan përfshinin Niall Horan, AJR, Sabrina Carpenter, Miguel, Doechii, Flo Rida, (G)I-DLE dhe P1Harmony.

Rodrigo i lëshoi flokët e saj të errëta, të rregulluara me kaçurrela për mbrëmjen. Krijuesja e hitit “Good 4 U” zgjodhi një shkëlqim të butë dhe e zbukuroi pamjen e saj me një numër unazash argjendi.

Olivia u fotografua gjithashtu duke u shoqëruar me Ryan Seacrest, në ngjarje. Prezantuesi i “American Idol” dukej e shkëlqyeshme me një kostum të kuq prej kadifeje. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori