LAJMI I FUNDIT:

Vetëm një muaj pasi u bë nënë, Paris Hilton planifikon një shtatzëni të dytë

Vetëm një muaj pasi u bë nënë, Paris Hilton planifikon një shtatzëni të dytë
(Foto: Instagram/parishilton)

Paris Hilton ka treguar se po planifikon një shtatzëni tjetër përmes fekondimit in vitro.

Në një intervistë të fundit për revistën Glamour, trashëgimtarja e pasur ka treguar se po planifikon një shtatzëni tjetër, vetëm një muaj pasi ka lindur fëmijën e saj të parë me bashkëshortin Carter Reum.


Paris gjithashtu pranoi se para se të takonte burrin e tanishëm, i ka ngrirë qelizat vezët me iniciativën e saj, në mënyrë që një ditë në të ardhmen, kur të jetë koha e duhur, të mund të bëhej nënë dhe kjo ëndërr u realizua disa javë më parë – transmeton Daily Mail.

View this post on Instagram

A post shared by Paris Hilton (@parishilton)

Tashmë ajo është duke planifikuar një shtatzëni të dytë dhe siç thotë ajo, do të përpiqet me të gjitha forcat që këtë herë të ketë një vajzë.

Paris Hilton bëhet nënë për herë të parë
Lexo po ashtu Paris Hilton bëhet nënë për herë të parë

Kujtojmë se Paris Hilton solli në jetë fëmijën e saj të parë në fund të muajit janar të këtij viti dhe publiku u befasua nga lajmi se trashëgimtarja e pasur u bë nënë në moshën 42-vjeçare. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori