LAJMI I FUNDIT:

Pakistani

88 Artikuj

Motoçiklisti duke ecur rrugëve të Pakistanit, me një lopë në “prehrin” e tij (Video)

Motoçiklisti duke ecur rrugëve të Pakistanit, me një lopë në “prehrin” e tij (Video)

Fun Lajme
Piloti i kapur nga Pakistani kthehet në Indi

Piloti i kapur nga Pakistani kthehet në Indi

Nga Bota
Një gazetar publikon pamjet, thotë se tregojnë luftimin në mes të një aeroplani indian dhe një tjetri pakistanez (Video)

Një gazetar publikon pamjet, thotë se tregojnë luftimin në mes të një aeroplani indian dhe një tjetri pakistanez (Video)

Nga Bota
Arabia Saudite nënshkruan marrëveshje miliardëshe me Pakistanin

Arabia Saudite nënshkruan marrëveshje miliardëshe me Pakistanin

Nga Bota
Nga djali i një polici, në njeriun më të kërkuar në botë: Kush është Dawood Ibrahim, njeriu që llogaritet si i arratisuri më i pasur në botë (Foto)

Nga djali i një polici, në njeriun më të kërkuar në botë: Kush është Dawood Ibrahim, njeriu që llogaritet si i arratisuri më i pasur në botë (Foto)

Nga Bota
Pasaporta japoneze shpallet më e fuqishmja në botë

Pasaporta japoneze shpallet më e fuqishmja në botë

Udhëtime
Pakistani do të kërkojë ndihmë financiare nga FMN-ja prej 12 miliardë dollarë

Pakistani do të kërkojë ndihmë financiare nga FMN-ja prej 12 miliardë dollarë

Të Tjera
Njëzet ushtritë më të fuqishme të botës (Foto)

Njëzet ushtritë më të fuqishme të botës (Foto)

Nga Bota
Raporti ndërkombëtar i 2017: Shqipëria, burim kanabisi për BE-në

Raporti ndërkombëtar i 2017: Shqipëria, burim kanabisi për BE-në

Shqipëri
Trump sulmon ashpër Pakistanin: Ua dhamë 33 miliardë dollarë, ata mendojnë se jemi budallenj

Trump sulmon ashpër Pakistanin: Ua dhamë 33 miliardë dollarë, ata mendojnë se jemi budallenj

Nga Bota
Shfaqja e parakohshme e fuqisë kineze dhe pasojat botërore

Shfaqja e parakohshme e fuqisë kineze dhe pasojat botërore

Opinione
Amerikania që e ka vizituar çdo shtet të botës: Këto janë 10 destinacionet më të mira në planet (Foto/Video)

Amerikania që e ka vizituar çdo shtet të botës: Këto janë 10 destinacionet më të mira në planet (Foto/Video)

Çfarë të vizitosh
“Kurban Bajrami” në Pakistan, 10 milionë kafshë bëhen kurban

“Kurban Bajrami” në Pakistan, 10 milionë kafshë bëhen kurban

Nga Bota
Mijëra afganë kthehen nga Pakistani

Mijëra afganë kthehen nga Pakistani

Nga Bota
Pakistani përzë arsimtarët e lidhur me Gulenin

Pakistani përzë arsimtarët e lidhur me Gulenin

Nga Bota
Na kanë pushtuar SHBA-të? Fisi që s’di çfarë ndodh në vendin e tyre! (Foto)

Na kanë pushtuar SHBA-të? Fisi që s’di çfarë ndodh në vendin e tyre! (Foto)

Interesante