LAJMI I FUNDIT:

Bëhen bashkë pas dy vitesh Blero e Afrona Dika

Bëhen bashkë pas dy vitesh Blero e Afrona Dika
Foto: Screenshot/Instagram

Blero dhe Afrona Dika duket se kanë lënë anash të gjitha hatërmbetjet.

Dyshja, të cilët i dhanë fund martesës së tyre në vitin 2022, janë bërë bashkë pas dy vitesh.

Këngëtari i njohur do të shfaqet në ‘Talk with Afrona’ sipas një videoje që është publikuar në YouTube.


Foto: Screenshot/Instagram

Në video shihet fillimisht artisti shqiptar e më pas edhe blogerja, e cila jeton dhe vepron prej vitesh në Zvicër.

Ndonëse janë ndarë, Blero dhe Afrona shihen në të njëjtin event në Zvicër
Lexo po ashtu Ndonëse janë ndarë, Blero dhe Afrona shihen në të njëjtin event në Zvicër

“Mbas 2 vite. The Talk”, ka shkruar ajo.

Foto: Screenshot/Instagram

Duket se ish-çifti do të sqarojë gjithçka e mbase edhe për marrëdhënien e tyre.

Pritet të shihet se çfarë kanë vendosur të ndajnë me publikun e fansat e tyre. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Ekskluzive/ Bebe Rexha për herë të parë në Kosovë: Jam shumë e emocionuar dhe kam disa surpriza për ju - me prindërit do ta vizitoj edhe Dibrën

Butrint Avdyli
Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Ndodhi në vitin 2000 - zbulohet arsyeja se përse Angelina Jolie puthi vëllanë e saj në buzë në ceremoninë e Oscars

Magazina
Katy Perry shfaqet gjysmë e zhveshur për skenat provokative të videoklipit të ri

Katy Perry shfaqet gjysmë e zhveshur për skenat provokative të videoklipit të ri

Magazina
Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Pas mbërritjes në Kosovë, Bebe Rexha takohet me stilistin Valdrin Sahiti

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Kalo në kategori