LAJMI I FUNDIT:

Olympiacos

215 Artikuj

FFK reagon në lidhje me pankartat shoviniste në ndeshjen Olympiakos – Aris

FFK reagon në lidhje me pankartat shoviniste në ndeshjen Olympiakos – Aris

Ndërkombëtare
Huliganët nga Greqia dhe Mali i Zi vajtojnë vdekjen e serbëve në Banjskë, mesazhe politike kundër Kosovës

Huliganët nga Greqia dhe Mali i Zi vajtojnë vdekjen e serbëve në Banjskë, mesazhe politike kundër Kosovës

Ligat tjera
Hidhet shorti për grupet e Ligës së Evropës për edicionin 2023/24, vëmendja te Grupi B

Hidhet shorti për grupet e Ligës së Evropës për edicionin 2023/24, vëmendja te Grupi B

Liga e Evropës
Zyrtare: Zymer Bytyqi kompleton transferimin te Antalyaspor

Zyrtare: Zymer Bytyqi kompleton transferimin te Antalyaspor

Ndërkombëtare
Ekskluzive: Zymer Bytyqi largohet nga Olympiacos dhe rikthehet në Superligën e Turqisë

Ekskluzive: Zymer Bytyqi largohet nga Olympiacos dhe rikthehet në Superligën e Turqisë

Romak Zeqiri
Ekskluzive: Zymer Bytyqi largohet nga Olympiacos, emrat e gjashtë skuadrave që e duan transferimin e tij

Ekskluzive: Zymer Bytyqi largohet nga Olympiacos, emrat e gjashtë skuadrave që e duan transferimin e tij

Romak Zeqiri
Hadergjonaj drejt transferimit në Greqi, katër klubet e mëdha kërkojnë transferimin e tij

Hadergjonaj drejt transferimit në Greqi, katër klubet e mëdha kërkojnë transferimin e tij

Ndërkombëtare
Ofertë e madhe nga Japonia, Zymer Bytyqi mund të largohet nga Olympiacosi

Ofertë e madhe nga Japonia, Zymer Bytyqi mund të largohet nga Olympiacosi

Ndërkombëtare
Olympiacos – Real Madrid, sonte vendoset kampioni i Evropës në basketboll

Olympiacos – Real Madrid, sonte vendoset kampioni i Evropës në basketboll

EuroLiga
“Dikush më goditi në organet gjenitale” – Gjyqtari Massa rrëfen për tmerrin që përjetoi në derbin mes Olympiacos dhe AEK

“Dikush më goditi në organet gjenitale” – Gjyqtari Massa rrëfen për tmerrin që përjetoi në derbin mes Olympiacos dhe AEK

Ligat tjera
Dikur ishte lojtari i katërt më i shtrenjtë në histori dhe luajti me gjigantët evropianë – sot James Rodriguez mbetet pa klub

Dikur ishte lojtari i katërt më i shtrenjtë në histori dhe luajti me gjigantët evropianë – sot James Rodriguez mbetet pa klub

Ligat tjera
Nga Rashica te Muriqi, Zhegrova, Rashani e Bytyqi – tetë sulmuesit e Kosovës për ndeshjet e muajit mars

Nga Rashica te Muriqi, Zhegrova, Rashani e Bytyqi – tetë sulmuesit e Kosovës për ndeshjet e muajit mars

Përfaqësuesja e Kosovës
Vjen debutimi i Zymer Bytyqit me Olympiacosin në Superligën e Greqisë

Vjen debutimi i Zymer Bytyqit me Olympiacosin në Superligën e Greqisë

Ligat tjera
Marcelo i jep fund aventurës me Olympiacosin

Marcelo i jep fund aventurës me Olympiacosin

Ndërkombëtare
Klubet më të trofeshme në histori të futbollit: Gjigantët evropianë as në top pesëshe

Klubet më të trofeshme në histori të futbollit: Gjigantët evropianë as në top pesëshe

Ndërkombëtare
Zymer Bytyqi flet si lojtar i Olympiacosit: Jam i lumtur që jam në këtë klub të madh, objektivi është titulli kampion dhe kupa

Zymer Bytyqi flet si lojtar i Olympiacosit: Jam i lumtur që jam në këtë klub të madh, objektivi është titulli kampion dhe kupa

Ligat tjera
Nga Zymer Bytyqi te Nedim Bajrami e Astrit Selmani, futbollistët shqiptarë që ndërruan skuadër ditën e fundit të afatit kalimtar

Nga Zymer Bytyqi te Nedim Bajrami e Astrit Selmani, futbollistët shqiptarë që ndërruan skuadër ditën e fundit të afatit kalimtar

Ndërkombëtare
Zyrtare: Zymer Bytyqi kalon te Olympiacos

Zyrtare: Zymer Bytyqi kalon te Olympiacos

Ligat tjera
Zymer Bytyqi ndodhet në Athinë, gati ta kompletojë transferimin te gjiganti Olympiacos

Zymer Bytyqi ndodhet në Athinë, gati ta kompletojë transferimin te gjiganti Olympiacos

Ligat tjera
Olympiacosi mendonte largimin e tij, por Marcelo ua ‘mbyll gojën’ me dy supergola

Olympiacosi mendonte largimin e tij, por Marcelo ua ‘mbyll gojën’ me dy supergola

Ndërkombëtare
Derisa Marcelo po përballet me situatë të rëndë te Olympiacos, djali i tij ka nënshkruar me gjigantin evropian

Derisa Marcelo po përballet me situatë të rëndë te Olympiacos, djali i tij ka nënshkruar me gjigantin evropian

La Liga
Te Olympiacosi janë të shokuar me gjendjen e Marcelos

Te Olympiacosi janë të shokuar me gjendjen e Marcelos

Ligat tjera
Sot mbyllen grupet e Ligës së Evropës, shumë skuadra kërkojnë kualifikimin në ndeshjen e fundit

Sot mbyllen grupet e Ligës së Evropës, shumë skuadra kërkojnë kualifikimin në ndeshjen e fundit

Liga e Evropës
Zyrtare: Pajtim Kasami rikthehet te Olympiacos

Zyrtare: Pajtim Kasami rikthehet te Olympiacos

Ligat tjera