LAJMI I FUNDIT:

Motoçikletë

30 Artikuj

Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Po të mos e kishte parë, kush e di se çfarë do të kishte ndodhur: Ja ku një burrë e gjeti një gjarpër vdekjeprurës

Fun Lajme
Aksident në Çair: I lënduar rëndë drejtuesi i motoçikletës

Aksident në Çair: I lënduar rëndë drejtuesi i motoçikletës

Kronikë e Zezë
Ndalohet qarkullimi i motoçikletave, biçikletave e trotineteve brenda Bulevardit të Podujevës

Ndalohet qarkullimi i motoçikletave, biçikletave e trotineteve brenda Bulevardit të Podujevës

Komunat
Legjenda gjermane, Ballack merr lajmin e kobshëm – djali i tij vdes në aksident trafiku në moshën 18-vjeçare

Legjenda gjermane, Ballack merr lajmin e kobshëm – djali i tij vdes në aksident trafiku në moshën 18-vjeçare

Ndërkombëtare
BMW CE 04 – Ja se sa kushton motoçikleta elektrike

BMW CE 04 – Ja se sa kushton motoçikleta elektrike

Auto Lajme
Aksident trafiku në Fushë Kosovë, lëndohet motoçiklisti

Aksident trafiku në Fushë Kosovë, lëndohet motoçiklisti

Kronika e Zezë
Kishte kritikuar autoritet ruse për rrëzimin e aeroplanit, gazetari vdes në aksident misterioz në Moskë – kamerat filmuan gjithçka (Video)

Kishte kritikuar autoritet ruse për rrëzimin e aeroplanit, gazetari vdes në aksident misterioz në Moskë – kamerat filmuan gjithçka (Video)

Nga Bota
Motoçiklisti kinez lëviz në kahje të kundërt, përplaset drejtpërdrejtë me një veturë – shpëton mrekullisht (Video, +18)

Motoçiklisti kinez lëviz në kahje të kundërt, përplaset drejtpërdrejtë me një veturë – shpëton mrekullisht (Video, +18)

Nga Bota
Shoferja lexonte libër derisa voziste pakujdesshëm nëpër autostradë (Video)

Shoferja lexonte libër derisa voziste pakujdesshëm nëpër autostradë (Video)

Ngjarje
Makina përplas motorin në Elbasan, në gjendje të rëndë një person

Makina përplas motorin në Elbasan, në gjendje të rëndë një person

Shqipëri
Voziti motoçikletën derisa mbante në të edhe gjashtë fëmijë (Video)

Voziti motoçikletën derisa mbante në të edhe gjashtë fëmijë (Video)

Fun Lajme
Filmoi veten duke vozitur motoçikletën me 300 kilometra në orë, arrestohet nga policia (Video)

Filmoi veten duke vozitur motoçikletën me 300 kilometra në orë, arrestohet nga policia (Video)

Interesante
Përplasen keq me motoçikletën e vjedhur (Video)

Përplasen keq me motoçikletën e vjedhur (Video)

Interesante
Motoçiklisti goditi të moshuarën që po ecte nëpër trotuar (Video)

Motoçiklisti goditi të moshuarën që po ecte nëpër trotuar (Video)

Nga Bota
Motoçiklisti shkel fëmijën dhe nuk ndalet t’i ofrojë ndihmë (Video)

Motoçiklisti shkel fëmijën dhe nuk ndalet t’i ofrojë ndihmë (Video)

Nga Bota
Voziti në drejtim të kundërt duke rrezikuar të përplaset me një motoçiklist (Video)

Voziti në drejtim të kundërt duke rrezikuar të përplaset me një motoçiklist (Video)

Ngjarje
Plaçkitësi gati u rrëzua nga motoçikleta – derisa përpiqej të ikte (Video)

Plaçkitësi gati u rrëzua nga motoçikleta – derisa përpiqej të ikte (Video)

Dështime
Gjatë udhëtimit me motoçikletë, i ngulet në këmbë një shtizë druri (Video)

Gjatë udhëtimit me motoçikletë, i ngulet në këmbë një shtizë druri (Video)

Lifestyle
Helmetë për macen që vozitet në motoçikletë (Video)

Helmetë për macen që vozitet në motoçikletë (Video)

Fun Lajme
Motoçiklisti ndalet dhe përqafon shoferen që për pak sa nuk e goditi  (Video)

Motoçiklisti ndalet dhe përqafon shoferen që për pak sa nuk e goditi (Video)

Ngjarje
Hajni i ngathtë nuk ia doli të largohet me çantën e vjedhur (Video)

Hajni i ngathtë nuk ia doli të largohet me çantën e vjedhur (Video)

Dështime
Reagimet interesante të pleqve, që provuan diçka për herë të parë (Foto)

Reagimet interesante të pleqve, që provuan diçka për herë të parë (Foto)

Fun Lajme
Rezultatet e pa pritshme të garës mes BMW M4 dhe motoçikletës nga e njëjta kompani (Video)

Rezultatet e pa pritshme të garës mes BMW M4 dhe motoçikletës nga e njëjta kompani (Video)

Ngjarje
Në kërkim të motoçiklistit që kaloi sipër autostradës në kodrën tjetër (Video)

Në kërkim të motoçiklistit që kaloi sipër autostradës në kodrën tjetër (Video)

Fun Lajme