LAJMI I FUNDIT:

Aksident në Çair: I lënduar rëndë drejtuesi i motoçikletës

Aksident në Çair: I lënduar rëndë drejtuesi i motoçikletës
Reklama

MPB ka lajmëruar se dje në ora 11:10 është paraqitur që në rrugën “Hasan Pasha” në Shkup ka ndodh një aksident rrugor mes një automjeti “Mercedes” e drejtuar nga R.K (66) nga Shkupi dhe motoçikleta Jamaha e drejtuar nga B.M.(29) nga Shkupi.

“Nga aksidenti i bërë është i lënduar rëndë ka pësuar drejtuesi i motoçikletës, i cili është dërguar në spitalin e përgjithshëm të “Shën Naum Ohri”. Kontrolli është bërë nga ekipi inspektues nga SPB Shkup” – njoftoi policia.


Në trend Lajme

Më shumë
Policia konfirmon vrasjen e njërit prej të dyshuarve për grabitjen në Suharekë - arreston katër të tjerë

Policia konfirmon vrasjen e njërit prej të dyshuarve për grabitjen në Suharekë - arreston katër të tjerë

Lajme
Momenti kur Policia e nxjerr të arrestuarin nga një banesë në Fushë Kosovë

Momenti kur Policia e nxjerr të arrestuarin nga një banesë në Fushë Kosovë

Kronika e Zezë
Gruaja që u vra nga grabitësit në Prishtinë ishte shtetase e Suedisë, lajmi bën jehonë edhe në mediat atje

Gruaja që u vra nga grabitësit në Prishtinë ishte shtetase e Suedisë, lajmi bën jehonë edhe në mediat atje

Lajme
Pamje nga aksioni i policisë ku dyshohet se mbeti i vrarë njëri nga grabitësit e argjendarisë në Suharekë

Pamje nga aksioni i policisë ku dyshohet se mbeti i vrarë njëri nga grabitësit e argjendarisë në Suharekë

Lajme
Operacion policor në Prishtinë, dyshohet se është vrarë njëri nga grabitësit e argjendarisë në Suharekë

Operacion policor në Prishtinë, dyshohet se është vrarë njëri nga grabitësit e argjendarisë në Suharekë

Lajme
Personi që ngriti flamurin shqiptar në Kodrën e Diellit: Nuk e kam hequr flamurin e Kishës Ortodokse, nuk kam pasur qëllim të nxis urrejtje fetare

Personi që ngriti flamurin shqiptar në Kodrën e Diellit: Nuk e kam hequr flamurin e Kishës Ortodokse, nuk kam pasur qëllim të nxis urrejtje fetare

Lajme
Kalo në kategori