0Shares

E moshuara që po ecte nëpër një trotuar të Essex të Anglisë, është goditur nja një motoçikletë.

Ngasësi i kësaj të fundit, nuk ka bërë asnjë kujdes, teksa po lëvizte në hapësirën e destinuar vetëm për kalimtarë, transmeton Telegrafi.

Të pranishmit kanë vrapuar për ndihmë, ndërsa ajo lëvizte me vështirësi shkaku i moshës së shtyrë dhe lëndimeve që pësoi.

Në anën tjetër, motoçiklisti është larguar në drejtim të panjohur dhe po bëhen përpjekje që të identifikohet. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)