0Shares

Stuart Lawless ka qenë ngarë motoçikletën në Chelmsford të Anglisë, kur para tij ka ardhur një veturë.

Për fat të mirë, makina BMW nuk ka qenë në shpejtësi dhe shpëtoi pa u përplasur për të, transmeton Telegrafi.

Me anë të videos së publikuar në internet, po bëhen përpjekje që të identifikohet shoferi që duket se kishte humbur kontrollin dhe nuk dinte nga po shkonte.

Në të njëjtën kohë, nuk dihet nëse ka shkaktuar ndonjë aksident, apo është kthyer në rrugën normale. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)