LAJMI I FUNDIT:

Midtjylland

24 Artikuj

Liga e Evropës zhvillon sot ndeshjet kthyese, vëmendja në Old Trafford

Liga e Evropës zhvillon sot ndeshjet kthyese, vëmendja në Old Trafford

Liga e Evropës
Nga Zymer Bytyqi te Nedim Bajrami e Astrit Selmani, futbollistët shqiptarë që ndërruan skuadër ditën e fundit të afatit kalimtar

Nga Zymer Bytyqi te Nedim Bajrami e Astrit Selmani, futbollistët shqiptarë që ndërruan skuadër ditën e fundit të afatit kalimtar

Ndërkombëtare
Zyrtare: Astrit Selmani kalon te Midtjylland në Danimarkë

Zyrtare: Astrit Selmani kalon te Midtjylland në Danimarkë

Ligat tjera
Hidhet shorti për Ligën e Evropës – përballje gjigantësh në fazën e eliminimit direkt

Hidhet shorti për Ligën e Evropës – përballje gjigantësh në fazën e eliminimit direkt

Liga e Evropës
Mësohen përballjet për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës

Mësohen përballjet për fazën e eliminimit direkt në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
Salah dhe Origi bëhen viral pas një ‘kundërsulmi të dështuar’

Salah dhe Origi bëhen viral pas një ‘kundërsulmi të dështuar’

Liga e Kampionëve
Klopp: Mendoja që VAR ishte ide e qëlluar, por tashmë nuk jam i sigurt për këtë

Klopp: Mendoja që VAR ishte ide e qëlluar, por tashmë nuk jam i sigurt për këtë

Ndërkombëtare
Midtjylland 1-1 Liverpool, notat e lojtarëve

Midtjylland 1-1 Liverpool, notat e lojtarëve

Liga e Kampionëve
Liverpooli barazon me Midtjylland, por kualifikohet si lider nga Grupi D

Liverpooli barazon me Midtjylland, por kualifikohet si lider nga Grupi D

Liga e Kampionëve
Liverpooli me shumë ndryshime kërkon fitore ndaj Midtjyllandit, formacionet zyrtare

Liverpooli me shumë ndryshime kërkon fitore ndaj Midtjyllandit, formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve
Liverpooli luan sa për formalitet ndaj Midtyjllandit – formacionet e mundshme

Liverpooli luan sa për formalitet ndaj Midtyjllandit – formacionet e mundshme

Liga e Kampionëve
Formacionet e mundshme: Gjimshiti në skuadrën e Atalantas në ndeshjen ndaj Midtjylland

Formacionet e mundshme: Gjimshiti në skuadrën e Atalantas në ndeshjen ndaj Midtjylland

Liga e Kampionëve
Portierët legjendarë të Unitedit, Schmeichel dhe Van der Sar takohen në Danimarkë

Portierët legjendarë të Unitedit, Schmeichel dhe Van der Sar takohen në Danimarkë

Ndërkombëtare
Luajti kundër Liverpoolit në Ligën e Kampionëve, por anëtari i Midtjyllandit pushton internetin me mënyrën se si e veshi fanellën derisa po futej në lojë

Luajti kundër Liverpoolit në Ligën e Kampionëve, por anëtari i Midtjyllandit pushton internetin me mënyrën se si e veshi fanellën derisa po futej në lojë

Liga e Kampionëve
Liverpool 2-0 Midtjylland, nota e Xherdan Shaqirit dhe të tjerëve

Liverpool 2-0 Midtjylland, nota e Xherdan Shaqirit dhe të tjerëve

Liga e Kampionëve
Liverpooli fiton me rezultat komod përballë Midtjyllandit

Liverpooli fiton me rezultat komod përballë Midtjyllandit

Liga e Kampionëve
Shaqiri e nis, Jota e mbyll aksionin e bukur të Liverpoolit

Shaqiri e nis, Jota e mbyll aksionin e bukur të Liverpoolit

Liga e Kampionëve
Starton Shaqiri: Liverpool – Midtjylland, formacionet zyrtare

Starton Shaqiri: Liverpool – Midtjylland, formacionet zyrtare

Liga e Kampionëve
Përballjet e të martës në xhiron e dytë të fazës grupore në Ligën e Kampionëve

Përballjet e të martës në xhiron e dytë të fazës grupore në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
Ky është orari i edicionit të ri në grupet e Ligës së Kampionëve, zbulohet data se kur do të jenë përballë Ronaldo dhe Messi

Ky është orari i edicionit të ri në grupet e Ligës së Kampionëve, zbulohet data se kur do të jenë përballë Ronaldo dhe Messi

Liga e Kampionëve
Shorti i Ligës së Kampionëve: ‘Grupi i vdekjes’ është B, kurse Messi e CR7 përballen ne grupin G

Shorti i Ligës së Kampionëve: ‘Grupi i vdekjes’ është B, kurse Messi e CR7 përballen ne grupin G

Liga e Kampionëve
Rashford edhe në Kombëtaren e Anglisë

Rashford edhe në Kombëtaren e Anglisë

Ndërkombëtare
Nuk do të besoni se sa pak paguhet talenti i Unitedit

Nuk do të besoni se sa pak paguhet talenti i Unitedit

Premier League
Rashford tallet keq me Arsenalin

Rashford tallet keq me Arsenalin

Premier League