LAJMI I FUNDIT:
Matias Vecino

Matias Vecino

75 Artikuj

Inter 1-0 Milan: Notat e lojtarëve, Vecino më i miri

Inter 1-0 Milan: Notat e lojtarëve, Vecino më i miri

Serie A
Vecino në dyshim për Milanin, Politano kërkon angazhim për fitore

Vecino në dyshim për Milanin, Politano kërkon angazhim për fitore

Serie A
PSV 1-2 Inter: Notat e lojtarëve, Icardi më i miri

PSV 1-2 Inter: Notat e lojtarëve, Icardi më i miri

Liga e Kampionëve
Inter beson dhe fiton, përmbys Tottenhamin në pesë minutat e fundit

Inter beson dhe fiton, përmbys Tottenhamin në pesë minutat e fundit

Liga e Kampionëve
Vecino dhe Bakayoko mund të shkëmbehen

Vecino dhe Bakayoko mund të shkëmbehen

Premier League
Interi planifikon transferimin e Vidalit, mund të sakrifikohet njëri mes Vecinos ose Gagliardinit  

Interi planifikon transferimin e Vidalit, mund të sakrifikohet njëri mes Vecinos ose Gagliardinit  

Serie A
Pesë arsyet pse Uruguai mund ta fitojë Kupën e Botës ‘Rusia 2018’

Pesë arsyet pse Uruguai mund ta fitojë Kupën e Botës ‘Rusia 2018’

Përfaqësueset
Interesim i madh nga skuadrat angleze për Vecinon, Interi kërkon 30 milionë euro

Interesim i madh nga skuadrat angleze për Vecinon, Interi kërkon 30 milionë euro

Premier League
Uruguai publikon listën e plotë, ftohen yjet nga skuadra të mëdha

Uruguai publikon listën e plotë, ftohen yjet nga skuadra të mëdha

Përfaqësueset
Lëndimi që pësoi Mandzukic pas ndërhyrjes nga Vecino

Lëndimi që pësoi Mandzukic pas ndërhyrjes nga Vecino

Serie A
Inter 2-0 Benevento: Notat e lojtarëve, Gjimshiti më i miri në skuadrën e tij

Inter 2-0 Benevento: Notat e lojtarëve, Gjimshiti më i miri në skuadrën e tij

Serie A
Vecino: Jemi në rrugën e duhur për t’iu kthyer fitoreve

Vecino: Jemi në rrugën e duhur për t’iu kthyer fitoreve

Serie A
Spektakël dhe gola, por nuk ka fitues në derbin ndërmjet Interit dhe Romës (Video)

Spektakël dhe gola, por nuk ka fitues në derbin ndërmjet Interit dhe Romës (Video)

Serie A
“Derby d’Italia”, formacioni i kombinuar dominohet nga lojtarët e Interit (Foto)

“Derby d’Italia”, formacioni i kombinuar dominohet nga lojtarët e Interit (Foto)

Serie A
Vecino: Gati për Juventusin, nuk mendojmë për titullin

Vecino: Gati për Juventusin, nuk mendojmë për titullin

Serie A
Vecino i kënaqur me një pikë përballë Napolit

Vecino i kënaqur me një pikë përballë Napolit

Serie A
Napoli 0-0 Inter: Notat e lojtarëve, fantastik Hysaj (Foto)

Napoli 0-0 Inter: Notat e lojtarëve, fantastik Hysaj (Foto)

Serie A
Inter 3-2 Milan: Notat e lojtarëve, i magjishëm Icardi (Foto)

Inter 3-2 Milan: Notat e lojtarëve, i magjishëm Icardi (Foto)

Serie A
Inter 3-0 Fiorentina: Notat e lojtarëve, mbrojta jep testin (Foto)

Inter 3-0 Fiorentina: Notat e lojtarëve, mbrojta jep testin (Foto)

Serie A
Zyrtare: Interi transferon Vecinon

Zyrtare: Interi transferon Vecinon

Serie A
Vecino: Ardhja te Interi, një moment i veçantë

Vecino: Ardhja te Interi, një moment i veçantë

Serie A
Vecino përfundon testet mjekësore te Interi (Foto)

Vecino përfundon testet mjekësore te Interi (Foto)

Serie A
Vecino pranon kontratën e ofruar nga Interi

Vecino pranon kontratën e ofruar nga Interi

Serie A
Konfirmon edhe Fiorentina: Vecino do të transferohet te Interi

Konfirmon edhe Fiorentina: Vecino do të transferohet te Interi

Serie A