LAJMI I FUNDIT:
Matias Vecino

Matias Vecino

75 Artikuj

Vecino pritet të mbetet te Interi

Vecino pritet të mbetet te Interi

Serie A
Interi refuzon ofertën e Unitedit për Vecinon

Interi refuzon ofertën e Unitedit për Vecinon

Premier League
Interi dhe Napoli po punojnë për shkëmbimin Vecino- Allan

Interi dhe Napoli po punojnë për shkëmbimin Vecino- Allan

Serie A
Sevilla interesohet për transferimin e Vecinos

Sevilla interesohet për transferimin e Vecinos

La Liga
Conte: Interi duhet të vazhdojë të mahnitë, të lumtur që shkojmë në pushime si liderë

Conte: Interi duhet të vazhdojë të mahnitë, të lumtur që shkojmë në pushime si liderë

Serie A
Torino 0-3 Inter, notat e lojtarëve

Torino 0-3 Inter, notat e lojtarëve

Serie A
Inter 2-1 Verona, nota e Rrahmanit dhe të tjerëve

Inter 2-1 Verona, nota e Rrahmanit dhe të tjerëve

Serie A
Interi fiton me rikthim ndaj Veronas së Rrahmanit, bëhet lider në Serie A

Interi fiton me rikthim ndaj Veronas së Rrahmanit, bëhet lider në Serie A

Serie A
Interi synon transferimin e Florenzit, ofron mesfushorin Vecino

Interi synon transferimin e Florenzit, ofron mesfushorin Vecino

Serie A
Spektakël në ‘Signal Iduna Park’ – përballjen e pestë golave e fiton Borussia Dortmundi me rikthim të jashtëzakonshëm

Spektakël në ‘Signal Iduna Park’ – përballjen e pestë golave e fiton Borussia Dortmundi me rikthim të jashtëzakonshëm

Liga e Kampionëve
Godin dhe Vecino i bashkohen Interit në Kinë

Godin dhe Vecino i bashkohen Interit në Kinë

Serie A
Minuta e 81-të fatsjellëse për Interin

Minuta e 81-të fatsjellëse për Interin

Serie A
Interi më nuk llogaritë në Vecinon

Interi më nuk llogaritë në Vecinon

Serie A
Vecino: Interi e dëshiron Scudetton e ardhshëm

Vecino: Interi e dëshiron Scudetton e ardhshëm

Serie A
Triumfi ndaj Frosinones e vë Interin në pozitë të mirë drejt kualifikimit në Ligën e Kampionëve

Triumfi ndaj Frosinones e vë Interin në pozitë të mirë drejt kualifikimit në Ligën e Kampionëve

Serie A
Spektakël dhe gola, Interi fiton derbin ndaj Milanit dhe e zhvendos në tabelë

Spektakël dhe gola, Interi fiton derbin ndaj Milanit dhe e zhvendos në tabelë

Serie A
Fiorentina 3-3 Inter: Notat e lojtarëve, Nainggolan në nivel

Fiorentina 3-3 Inter: Notat e lojtarëve, Nainggolan në nivel

Serie A
Drama mes Fiorentinas dhe Interit përfundon me barazim

Drama mes Fiorentinas dhe Interit përfundon me barazim

Serie A
Inter 0-1 Bologna: Notat e lojtarëve, dëshpërojnë Brozovic dhe Candreva

Inter 0-1 Bologna: Notat e lojtarëve, dëshpërojnë Brozovic dhe Candreva

Serie A
Pas Perisic e Miranda, edhe Vecino kërkon largimin nga Interi

Pas Perisic e Miranda, edhe Vecino kërkon largimin nga Interi

Serie A
Nainggolan nuk luan ndaj PSV, Vecino në dyshim

Nainggolan nuk luan ndaj PSV, Vecino në dyshim

Liga e Kampionëve
Interi njofton rinovimin e kontratave të gjashtë lojtarëve

Interi njofton rinovimin e kontratave të gjashtë lojtarëve

Serie A
Barça 2-0 Inter: Notat e lojtarëve, Rakitic më i miri

Barça 2-0 Inter: Notat e lojtarëve, Rakitic më i miri

Liga e Kampionëve
Vecino: Golat e vonshëm nuk janë rastësi

Vecino: Golat e vonshëm nuk janë rastësi

Serie A