LAJMI I FUNDIT:
Lady Gaga

Lady Gaga

293 Artikuj

Lady Gaga shokon fansat me ndryshimin drastik në dukje

Lady Gaga shokon fansat me ndryshimin drastik në dukje

Yjet
Lady Gaga shfaqet për herë të parë me kostum si Harley Quinn, ndërsa nisin xhirimet për vazhdimin e filmit “Joker”

Lady Gaga shfaqet për herë të parë me kostum si Harley Quinn, ndërsa nisin xhirimet për vazhdimin e filmit “Joker”

TV / Film
Gjest i bukur nga Lady Gaga – nxitoi për të ndihmuar fotografin që u rrëzua në tapetin e “Oscars”

Gjest i bukur nga Lady Gaga – nxitoi për të ndihmuar fotografin që u rrëzua në tapetin e “Oscars”

Yjet
Yjet që do të performojnë në Oscars dhe mungesa që i ka zhgënjyer fansat

Yjet që do të performojnë në Oscars dhe mungesa që i ka zhgënjyer fansat

Muzikë
Nuk e mbajti premtimin – Lady Gaga paditet nga gruaja që ia gjeti qentë për mospagimin e shpërblimit prej 500 mijë eurosh

Nuk e mbajti premtimin – Lady Gaga paditet nga gruaja që ia gjeti qentë për mospagimin e shpërblimit prej 500 mijë eurosh

Yjet
Lady Gaga pothuajse falimentoi pas turneut të dytë, ndërsa nuk e dinte se ishte në borxhe

Lady Gaga pothuajse falimentoi pas turneut të dytë, ndërsa nuk e dinte se ishte në borxhe

Po Flitet
Nuk mund të përfundonte shfaqjen në Miami për shkak të motit të stuhishëm, Lady Gaga mes lotësh rrëfen ngjarjen

Nuk mund të përfundonte shfaqjen në Miami për shkak të motit të stuhishëm, Lady Gaga mes lotësh rrëfen ngjarjen

Yjet
Lady Gagan e gjuajnë me arush pelushi gjatë interpretimit në skenë

Lady Gagan e gjuajnë me arush pelushi gjatë interpretimit në skenë

Yjet
Lady Gaga konfirmon rolin në “Joker 2” përkrah yllit të filmit, Joaquin Phoenix

Lady Gaga konfirmon rolin në “Joker 2” përkrah yllit të filmit, Joaquin Phoenix

TV / Film
Lady Gaga në bisedime serioze për të qenë Harley Quinn në vazhdimin e filmit “Joker”

Lady Gaga në bisedime serioze për të qenë Harley Quinn në vazhdimin e filmit “Joker”

TV / Film
I dyshuari që e plagosi kujdestarin e qenve të Lady Gagas është liruar gabimisht nga burgu

I dyshuari që e plagosi kujdestarin e qenve të Lady Gagas është liruar gabimisht nga burgu

Yjet
Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në “Grammy Awards 2022”

Pamjet më të mira të grimit dhe flokëve në “Grammy Awards 2022”

Grim
Dukjet më të mira në tapetin e kuq të “Grammy Awards 2022”

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të “Grammy Awards 2022”

Modë
Sëmundja e Alzheimer ia pamundëson Tony Bennettit të performojë në Grammy me Lady Gagan

Sëmundja e Alzheimer ia pamundëson Tony Bennettit të performojë në Grammy me Lady Gagan

Muzikë
Will Smith vetëm i shtohet listës: Skandalet më të mëdha ndër vite që kanë tronditur shfaqjen e çmimeve “Oscars”

Will Smith vetëm i shtohet listës: Skandalet më të mëdha ndër vite që kanë tronditur shfaqjen e çmimeve “Oscars”

Butrint Avdyli
Si rrallë herë, Lady Gaga mori pjesë në dy eventet e ndarjes së çmimeve e shoqëruar nga partneri Michael Polansky

Si rrallë herë, Lady Gaga mori pjesë në dy eventet e ndarjes së çmimeve e shoqëruar nga partneri Michael Polansky

Yjet
Jo të gjithë yjet mund ta bëjnë – Lady Gaga arriti të marrë pjesë në dy mbrëmje çmimesh në të njëjtën natë

Jo të gjithë yjet mund ta bëjnë – Lady Gaga arriti të marrë pjesë në dy mbrëmje çmimesh në të njëjtën natë

Yjet
Paraqitjet më të mira në ‘Critics Choice Awards 2022’ – në mesin e tyre edhe Rita Ora

Paraqitjet më të mira në ‘Critics Choice Awards 2022’ – në mesin e tyre edhe Rita Ora

Yjet
Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “SAG Awards 2022”

Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të “SAG Awards 2022”

Modë
Lady Gaga dhe Bradley Cooper ribashkohen pas një kohe të gjatë në “SAG Awards 2022”

Lady Gaga dhe Bradley Cooper ribashkohen pas një kohe të gjatë në “SAG Awards 2022”

Yjet
Dua Lipa, Lady Gaga dhe Olly Alexander në mesin e aktivistëve kryesorë, nominohen për çmimet britanike “LGBT 2022”

Dua Lipa, Lady Gaga dhe Olly Alexander në mesin e aktivistëve kryesorë, nominohen për çmimet britanike “LGBT 2022”

Yjet
Konsiderohej nga fansat si favorite për ta fituar Oscarin – Lady Gaga as që u nominua nga Academy Awards

Konsiderohej nga fansat si favorite për ta fituar Oscarin – Lady Gaga as që u nominua nga Academy Awards

TV / Film
Lista e gjatë e yjeve që vuajnë nga sëmundjet kronike

Lista e gjatë e yjeve që vuajnë nga sëmundjet kronike

Yjet
21 personazhet e famshëm të veshur më mirë gjatë vitit 2021

21 personazhet e famshëm të veshur më mirë gjatë vitit 2021

Laura Sekiraqa