LAJMI I FUNDIT:

KF KEK-u

122 Artikuj

Ramiz Sadiku mposht KEK-un dhe kalon në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Ramiz Sadiku mposht KEK-un dhe kalon në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Superliga
Ramiz Sadiku pret KEK-un në sfidën e fundit çerekfinale të Kupës së Kosovës, formacionet zyrtare

Ramiz Sadiku pret KEK-un në sfidën e fundit çerekfinale të Kupës së Kosovës, formacionet zyrtare

Superliga
Hidhet shorti për çerekfinalet e Kupës së Kosovës, përballje shumë të nxehta

Hidhet shorti për çerekfinalet e Kupës së Kosovës, përballje shumë të nxehta

Superliga
Onix inkuadroi një portier pa të drejtë loje, KEK-u kalon në çerekfinale të Kupës së Kosovës

Onix inkuadroi një portier pa të drejtë loje, KEK-u kalon në çerekfinale të Kupës së Kosovës

Superliga
Ulpiana dhe Onix dy skuadrat tjera çerekfinaliste në Kupën e Kosovës

Ulpiana dhe Onix dy skuadrat tjera çerekfinaliste në Kupën e Kosovës

Superliga
Rikthehet futbolli kosovar, sot zhvillohet katër ndeshje në 1/8 e finales në Kupën e Kosovës

Rikthehet futbolli kosovar, sot zhvillohet katër ndeshje në 1/8 e finales në Kupën e Kosovës

Superliga
Rikthehet futbolli kosovar me ndeshjet e Kupës, delegohen gjyqtarët për 1/8 e finales

Rikthehet futbolli kosovar me ndeshjet e Kupës, delegohen gjyqtarët për 1/8 e finales

Superliga
Orari i ndeshjeve të 1/8-tës së finales së Kupës së Kosovës

Orari i ndeshjeve të 1/8-tës së finales së Kupës së Kosovës

Sport vendor
Hidhet shorti për 1/8 e finales së Kupës së Kosovës

Hidhet shorti për 1/8 e finales së Kupës së Kosovës

Superliga
Dukagjini, Arbëria e KEK-u kalojnë tutje

Dukagjini, Arbëria e KEK-u kalojnë tutje

Superliga
Tërhiqet shorti për Kupën e Kosovës në futboll – duele mjaft interesante

Tërhiqet shorti për Kupën e Kosovës në futboll – duele mjaft interesante

Superliga
Vushtrria dhe KEK-u bien në Ligën e Dytë

Vushtrria dhe KEK-u bien në Ligën e Dytë

Kosovë
Mbylle xhiroja e 17-të në Ligën e Parë – Grupi A dhe B

Mbylle xhiroja e 17-të në Ligën e Parë – Grupi A dhe B

Liga e Parë
Tabela e Ligës së Parë në futboll – Grupi A dhe B

Tabela e Ligës së Parë në futboll – Grupi A dhe B

Liga e Parë
Rikthehet Liga e Parë e Kosovës, sot nis edicioni pranveror

Rikthehet Liga e Parë e Kosovës, sot nis edicioni pranveror

Liga e Parë
Gjilani nënshtron KEK-un në ndeshjen e Kupës së Kosovës, Sokoli e nis me goleadë

Gjilani nënshtron KEK-un në ndeshjen e Kupës së Kosovës, Sokoli e nis me goleadë

Futboll
Formacionet zyrtare: Gjilani dhe KEK-u zhvillojnë ndeshjen e Kupës së Kosovës

Formacionet zyrtare: Gjilani dhe KEK-u zhvillojnë ndeshjen e Kupës së Kosovës

Futboll
Renditja tabelore pas javës së 14-të në Ligën e Parë – Grupi A dhe B

Renditja tabelore pas javës së 14-të në Ligën e Parë – Grupi A dhe B

Liga e Parë
Malisheva triumfon në derbin e xhiros në udhëtim te Istogu, Dukagjini e A&N vazhdojnë me fitore

Malisheva triumfon në derbin e xhiros në udhëtim te Istogu, Dukagjini e A&N vazhdojnë me fitore

Liga e Parë
Ndeshje interesante në Ligën e Parë, në Istog zhvillohet derbi i javës

Ndeshje interesante në Ligën e Parë, në Istog zhvillohet derbi i javës

Liga e Parë
Renditja tabelore e Ligës së Parë në Grupin A dhe B

Renditja tabelore e Ligës së Parë në Grupin A dhe B

Liga e Parë
Liga e Parë vije me dy ndeshje intersante

Liga e Parë vije me dy ndeshje intersante

Liga e Parë
Mbyllet xhiroja e 12-të në Ligën e Parë – rezultatet dhe renditja tabelore në Grupin A dhe B

Mbyllet xhiroja e 12-të në Ligën e Parë – rezultatet dhe renditja tabelore në Grupin A dhe B

Liga e Parë
Ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Parë, derbi lokal në Kamenicë

Ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Parë, derbi lokal në Kamenicë

Liga e Parë