LAJMI I FUNDIT:

KF Feronikeli

1315 Artikuj

Vëmendja tek skuadrat që kërkojnë t’i shmangen barazhit, sot zhvillohen të gjitha ndeshjet e xhiros së 34-të në BKT Superligë

Vëmendja tek skuadrat që kërkojnë t’i shmangen barazhit, sot zhvillohen të gjitha ndeshjet e xhiros së 34-të në BKT Superligë

Superliga
BKT Superliga e Kosovës vjen sot me tri ndeshje interesante, vëmendja në derbin e Anamoravës

BKT Superliga e Kosovës vjen sot me tri ndeshje interesante, vëmendja në derbin e Anamoravës

Superliga
Renditja në BKT Superligën e Kosovës pas javës së 31-të: Ballkani ka filluar festën, mbijetesa interesant

Renditja në BKT Superligën e Kosovës pas javës së 31-të: Ballkani ka filluar festën, mbijetesa interesant

Superliga
Sot zhvillohen tri përballje të forta në BKT Superligën e Kosovës, derbi në Gjilan

Sot zhvillohen tri përballje të forta në BKT Superligën e Kosovës, derbi në Gjilan

Superliga
Tabela dhe rezultatet e ndeshjeve pas javës së 30-të në BKT Superligën e Kosovës

Tabela dhe rezultatet e ndeshjeve pas javës së 30-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Favoritët kalojnë në rrethin tjetër të Kupës së Kosovës

Favoritët kalojnë në rrethin tjetër të Kupës së Kosovës

Superliga
Tërhiqet shorti për Kupën e Kosovës në futboll – duele mjaft interesante

Tërhiqet shorti për Kupën e Kosovës në futboll – duele mjaft interesante

Superliga
Përfundoi edicioni 2020/21 në Superligën e Kosovës: Kush luan në Ligën e Kampionëve, atë të Evropës, mbijetesa, barazhi dhe kush ra nga liga

Përfundoi edicioni 2020/21 në Superligën e Kosovës: Kush luan në Ligën e Kampionëve, atë të Evropës, mbijetesa, barazhi dhe kush ra nga liga

Superliga
Ndeshje interesante për mbijetesë, Llapi – Feronikeli, Trepça ’89 – Drenica dhe Besa – Gjilani: Formacionet zyrtare

Ndeshje interesante për mbijetesë, Llapi – Feronikeli, Trepça ’89 – Drenica dhe Besa – Gjilani: Formacionet zyrtare

Superliga
Java e fundit në Superligën e Kosovës, luhet për Evropën dhe mbijetesën

Java e fundit në Superligën e Kosovës, luhet për Evropën dhe mbijetesën

Superliga
Tabela e Superligës së Kosovës pas javës së 35-të: Prishtina u shpall kampion, lufta për mbijetesë edhe më e zjarrtë

Tabela e Superligës së Kosovës pas javës së 35-të: Prishtina u shpall kampion, lufta për mbijetesë edhe më e zjarrtë

Superliga
Lufta për mbijetesë edhe më e zjarrtë: Arbëria mposht Llapin, Feronikeli fiton me rezultat komod ndaj Besës

Lufta për mbijetesë edhe më e zjarrtë: Arbëria mposht Llapin, Feronikeli fiton me rezultat komod ndaj Besës

Superliga
Arbëria – Llapi, Feronikeli – Besa: Formacionet zyrtare

Arbëria – Llapi, Feronikeli – Besa: Formacionet zyrtare

Superliga
Ndeshje vendimtare në Superligë, Prishtinës i nevojitet një pikë për titullin

Ndeshje vendimtare në Superligë, Prishtinës i nevojitet një pikë për titullin

Superliga
Renditja tabelare pas javës së 34-të në Superligën e Kosovës: Prishtina vetëm një pikë larg shpalljes kampion

Renditja tabelare pas javës së 34-të në Superligën e Kosovës: Prishtina vetëm një pikë larg shpalljes kampion

Superliga
Zhvillohen të gjitha ndeshjet e Superligës, kryendeshja në Gjilan

Zhvillohen të gjitha ndeshjet e Superligës, kryendeshja në Gjilan

Superliga
Sot zhvillohen tri ndeshje interesante në Superligën e Kosovës, vëmendja në derbin e zjarrtë gjilanas

Sot zhvillohen tri ndeshje interesante në Superligën e Kosovës, vëmendja në derbin e zjarrtë gjilanas

Superliga
Tabela e Superligës së Kosovës pas javës së 32-të, aty ku nuk munguan befasi

Tabela e Superligës së Kosovës pas javës së 32-të, aty ku nuk munguan befasi

Superliga
Sot zhvillohen tri ndeshje interesante në Superligën e Kosovës, takimi kryesor në Gjilan

Sot zhvillohen tri ndeshje interesante në Superligën e Kosovës, takimi kryesor në Gjilan

Superliga
Renditja tabelare pas javës së 31-të në Superligën e Kosovë – aty ku nuk munguan befasitë

Renditja tabelare pas javës së 31-të në Superligën e Kosovë – aty ku nuk munguan befasitë

Superliga
Heroi i Arbërisë, Bahtiri: Shpresoj që të mbesim në Superligë

Heroi i Arbërisë, Bahtiri: Shpresoj që të mbesim në Superligë

Superliga
Zyrtari i klubit të Feronikelit ndërpretë intervistën e trajnerit Klodian Duro, kërkon largimin e tij nga klubi

Zyrtari i klubit të Feronikelit ndërpretë intervistën e trajnerit Klodian Duro, kërkon largimin e tij nga klubi

Superliga
Arbëria shokon Feronikelin, fiton në Drenas dhe ndez edhe më shumë luftën për mbijetesë

Arbëria shokon Feronikelin, fiton në Drenas dhe ndez edhe më shumë luftën për mbijetesë

Superliga
Përballja e mbijetesës: Feronikeli – Arbëria, formacionet zyrtare

Përballja e mbijetesës: Feronikeli – Arbëria, formacionet zyrtare

Superliga


mob5