LAJMI I FUNDIT:

KF Feronikeli

1307 Artikuj

Malisheva kthehet te fitoret, mposhtë me rezultat të thellë Feronikelin

Malisheva kthehet te fitoret, mposhtë me rezultat të thellë Feronikelin

Superliga
Malisheva kërkon tri pikë, Feronikeli për befasi – formacionet zyrtare

Malisheva kërkon tri pikë, Feronikeli për befasi – formacionet zyrtare

Superliga
BKT Superliga starton sot me javën e 23-të, duel i zjarrtë në Klinë

BKT Superliga starton sot me javën e 23-të, duel i zjarrtë në Klinë

Superliga
Rezultatet dhe renditja tabelare pas javës së 22-të në BKT Superligën e Kosovës

Rezultatet dhe renditja tabelare pas javës së 22-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Dukagjini rikthehet te fitorja, triumfon në udhëtim te Feronikeli

Dukagjini rikthehet te fitorja, triumfon në udhëtim te Feronikeli

Superliga
Feronikeli synon befasinë, Dukagjini për t’u rikthyer te fitoret – formacionet zyrtare

Feronikeli synon befasinë, Dukagjini për t’u rikthyer te fitoret – formacionet zyrtare

Superliga
Tri ndeshje të tjera zhvillohen sot në BKT Superligë, vëmendja në derbin Prishtina – Gjilani

Tri ndeshje të tjera zhvillohen sot në BKT Superligë, vëmendja në derbin Prishtina – Gjilani

Superliga
Genc Nuza do të gjykojë në derbi, delegohen gjyqtarët për xhiron e 22-të në BKT SUperligë

Genc Nuza do të gjykojë në derbi, delegohen gjyqtarët për xhiron e 22-të në BKT SUperligë

Superliga
Llapi me triumf bindës përballë Feronikelit

Llapi me triumf bindës përballë Feronikelit

Superliga
Llapi luan vetëm për fitore ndaj Feronikelit, formacionet zyrtare

Llapi luan vetëm për fitore ndaj Feronikelit, formacionet zyrtare

Superliga
Sot zhvillohen tri ndeshje interesante në BKT Superligën e Kosovës

Sot zhvillohen tri ndeshje interesante në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Rezultatet dhe renditja tabelare pas javës së 20-të në BKT Superligën e Kosovës

Rezultatet dhe renditja tabelare pas javës së 20-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Trajneri i Feronikelit i kënaqur me lojën në humbjen ndaj Gjilanit

Trajneri i Feronikelit i kënaqur me lojën në humbjen ndaj Gjilanit

Superliga
Munishi ndjen keqardhje për gjendjen e Feronikelit në triumfin e Gjilanit

Munishi ndjen keqardhje për gjendjen e Feronikelit në triumfin e Gjilanit

Superliga
Gjilani merr fitore në udhëtim te Feronikeli, rikthehet në krye të BKT Superligës

Gjilani merr fitore në udhëtim te Feronikeli, rikthehet në krye të BKT Superligës

Superliga
Gjilani synon të rikthehet te fitoret në përballje me Feronikelin, formacionet zyrtare

Gjilani synon të rikthehet te fitoret në përballje me Feronikelin, formacionet zyrtare

Superliga
Prishtina pret Ballkanin në kryendeshjen e ditës së sotme, interesant edhe në Klinë

Prishtina pret Ballkanin në kryendeshjen e ditës së sotme, interesant edhe në Klinë

Superliga
Renditja tabelare dhe rezultatet e ndeshjeve pas javës së 19-të në BKT Superligën e Kosovës

Renditja tabelare dhe rezultatet e ndeshjeve pas javës së 19-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Fundi i një epoke te Feronikeli: Për 10 vite fiton tetë trofe, por tani janë buzë rënies nga elita e futbollit kosovar

Fundi i një epoke te Feronikeli: Për 10 vite fiton tetë trofe, por tani janë buzë rënies nga elita e futbollit kosovar

Romak Zeqiri
Nuhiu: I lumtur me fitoren, tani duam ta mbajmë pozitën e parë

Nuhiu: I lumtur me fitoren, tani duam ta mbajmë pozitën e parë

Superliga
Drita me start perfekt, mposhtë me shtatë gola epërsi Feronikelin

Drita me start perfekt, mposhtë me shtatë gola epërsi Feronikelin

Superliga
Formacionet zyrtare: Drita – Feronikeli

Formacionet zyrtare: Drita – Feronikeli

Superliga
Rikthehet BKT Superliga, tri ndeshje interesante na presin sot në elitë

Rikthehet BKT Superliga, tri ndeshje interesante na presin sot në elitë

Superliga
Zyrtare: Naser Ramaj largohet, nuk është më president i Feronikelit

Zyrtare: Naser Ramaj largohet, nuk është më president i Feronikelit

Superliga