LAJMI I FUNDIT:

Feronikeli pret kampionin në Drenas, formacionet zyrtare

Feronikeli pret kampionin në Drenas, formacionet zyrtare

Feronikeli është nikoqir i kampionit të ri të Kosovës, Ballkanit në kuadër të xhiros së 34-të në BKT Superligë.

Reklama

Skuadra nga Drenasi tanimë kanë rënë nga elita e futbollit kosovar dhe po luan për prestigj.

Ndërkohë kampioni në fuqi pas humbjes befasuese 2-3 nga Malisheva synon të rikthehet te fitoret.

Formacionet zyrtare:

Feronikeli: pas pak…

Ballkani: Luljanovic, Bytyqi, Sinani, Jashanica, Potoku, Gashi, Malaj, Krasniqi, Zeka, Solomon, Rrahmani.

/Telegrafi/