LAJMI I FUNDIT:

KF Feronikeli

1302 Artikuj

Trepça ’89 kalon tutje në Kupën e Kosovës, fiton me rezultat zyrtar ndeshjen ndaj Feronikeli ‘74

Trepça ’89 kalon tutje në Kupën e Kosovës, fiton me rezultat zyrtar ndeshjen ndaj Feronikeli ‘74

Superliga
Njëri prej sulmuesve më të mirë në futbollin kosovar, Labinot Osmani, i jep fund karrierës

Njëri prej sulmuesve më të mirë në futbollin kosovar, Labinot Osmani, i jep fund karrierës

Superliga
Trepça ’89 e eliminua nga Kupa e Kosovës, por kërkon fitoren në tavolinë ndaj Feronikelit

Trepça ’89 e eliminua nga Kupa e Kosovës, por kërkon fitoren në tavolinë ndaj Feronikelit

Superliga
Llapi, Ballkani dhe Feronikeli kalojnë në çerekfinale të Kupës së Kosovës

Llapi, Ballkani dhe Feronikeli kalojnë në çerekfinale të Kupës së Kosovës

Superliga
Orari i ndeshjeve të 1/8 së finales në Kupën e Kosovës

Orari i ndeshjeve të 1/8 së finales në Kupën e Kosovës

Superliga
Vit i jashtëzakonshëm në futbollin kosovar: Ballkani kampion për herë të parë në histori, Llapi fitues i Kupës dhe katër skuadra në Evropë

Vit i jashtëzakonshëm në futbollin kosovar: Ballkani kampion për herë të parë në histori, Llapi fitues i Kupës dhe katër skuadra në Evropë

Superliga
Renditja e UEFA-s për klubet shqiptare: Shkëndija e para, Drita lider për Kosovë

Renditja e UEFA-s për klubet shqiptare: Shkëndija e para, Drita lider për Kosovë

Superliga
Nënshkruhet marrëveshja për finalizimin e punimeve në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas

Nënshkruhet marrëveshja për finalizimin e punimeve në stadiumin ‘Rexhep Rexhepi’ në Drenas

Superliga
Hidhet shorti edhe për Ligën e Parë, mësohen çiftet

Hidhet shorti edhe për Ligën e Parë, mësohen çiftet

Liga e Parë
Mbyllet sezoni 2021/22, renditja e plotë në BKT Superligën e Kosovës

Mbyllet sezoni 2021/22, renditja e plotë në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Drenica fiton ndaj Feronikelit për t’i ikur barazhit

Drenica fiton ndaj Feronikelit për t’i ikur barazhit

Superliga
Drenica kërkon fitore ndaj Feronikelit për mbijetesë, formacionet zyrtare

Drenica kërkon fitore ndaj Feronikelit për mbijetesë, formacionet zyrtare

Superliga
Sot zhvillohen ndeshjet e xhiros së fundit në BKT Superligë, vëmendja tek ndeshjet e skuadrave që kërkojnë t’i shmangen barazhit

Sot zhvillohen ndeshjet e xhiros së fundit në BKT Superligë, vëmendja tek ndeshjet e skuadrave që kërkojnë t’i shmangen barazhit

Superliga
Delegohen gjyqtarët për xhiron e fundit në BKT Superligë, Nuza drejton ndeshjen kryesore

Delegohen gjyqtarët për xhiron e fundit në BKT Superligë, Nuza drejton ndeshjen kryesore

Superliga
Rezultatet dhe tabela e BKT Superligës së Kosovës, pas javës së 35-të

Rezultatet dhe tabela e BKT Superligës së Kosovës, pas javës së 35-të

Superliga
Ulpiana nuk tregon mëshirë për Feronikelin në duelin e tetë golave

Ulpiana nuk tregon mëshirë për Feronikelin në duelin e tetë golave

Superliga
Ulpiana dhe Feronikeli luajnë për prestigj, formacionet zyrtare

Ulpiana dhe Feronikeli luajnë për prestigj, formacionet zyrtare

Superliga
Zhvillohet xhiro e parafundit në BKT Superligë, vëmendja tek ndeshjet e skuadrave që po luftojnë për mbijetesë

Zhvillohet xhiro e parafundit në BKT Superligë, vëmendja tek ndeshjet e skuadrave që po luftojnë për mbijetesë

Superliga
Tabela dhe rezultatet pas përfundimit të javës së 34-të në BKT Superligën e Kosovës

Tabela dhe rezultatet pas përfundimit të javës së 34-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Gjilani i falet Krasniqit që realizoi het-trik ndaj Llapit, ndërsa Ballkani triumfon ndaj Feronikelit

Gjilani i falet Krasniqit që realizoi het-trik ndaj Llapit, ndërsa Ballkani triumfon ndaj Feronikelit

Superliga
Feronikeli pret kampionin në Drenas, formacionet zyrtare

Feronikeli pret kampionin në Drenas, formacionet zyrtare

Superliga
Vëmendja tek skuadrat që kërkojnë t’i shmangen barazhit, sot zhvillohen të gjitha ndeshjet e xhiros së 34-të në BKT Superligë

Vëmendja tek skuadrat që kërkojnë t’i shmangen barazhit, sot zhvillohen të gjitha ndeshjet e xhiros së 34-të në BKT Superligë

Superliga
Prishtina kryen punë ndaj Feronikelit, Sadam Sulley shënon het-trik

Prishtina kryen punë ndaj Feronikelit, Sadam Sulley shënon het-trik

Superliga
Prishtina dëshiron vetëm fitore ndaj Feronikelit, formacionet zyrtare

Prishtina dëshiron vetëm fitore ndaj Feronikelit, formacionet zyrtare

Superliga