LAJMI I FUNDIT:

KF Feronikeli

1304 Artikuj

Drenica luan vetëm për fitore ndaj Feronikelit, formacionet zyrtare

Drenica luan vetëm për fitore ndaj Feronikelit, formacionet zyrtare

Superliga
Sot zhvillohen dy derbi në BKT Superligën e Kosovës

Sot zhvillohen dy derbi në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Formacioni i javës në BKT Superligën e Kosovës

Formacioni i javës në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Rezultatet dhe renditja tabelare pas javës së 26-të në BKT Superligën e Kosovës

Rezultatet dhe renditja tabelare pas javës së 26-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Shijoni dy ‘raketat’ e Ardi Qorrit që i dhanë Feronikelit pikën e parë pas tetë ndeshjeve

Shijoni dy ‘raketat’ e Ardi Qorrit që i dhanë Feronikelit pikën e parë pas tetë ndeshjeve

Lavdim Pireva
Elshani i lumtur me barazimin ndaj Ulpianës, paralajmëron befasi të tjera nga Nikli në BKT Superligë

Elshani i lumtur me barazimin ndaj Ulpianës, paralajmëron befasi të tjera nga Nikli në BKT Superligë

Superliga
Feronikeli befason Ulpianën duke e ndalur në barazim

Feronikeli befason Ulpianën duke e ndalur në barazim

Superliga
Feronikeli pret Ulpianën, formacionet zyrtare

Feronikeli pret Ulpianën, formacionet zyrtare

Superliga
BKT Superliga rikthehet në aksion, tri ndeshje interesante zhvillohet sot

BKT Superliga rikthehet në aksion, tri ndeshje interesante zhvillohet sot

Superliga
Rezultatet dhe renditja tabelare pas javës së 25-të në BKT Superligën e Kosovës

Rezultatet dhe renditja tabelare pas javës së 25-të në BKT Superligën e Kosovës

Superliga
Dajën e kënaq fitorja ndaj Feronikelit dhe tani mendon për çerekfinalen e Kupës

Dajën e kënaq fitorja ndaj Feronikelit dhe tani mendon për çerekfinalen e Kupës

Superliga
Ballkani kthehet te fitoret, mposhtë me lehtësi Feronikelin

Ballkani kthehet te fitoret, mposhtë me lehtësi Feronikelin

Superliga
Ballkani pret Feronikelin, formacionet zyrtare

Ballkani pret Feronikelin, formacionet zyrtare

Superliga
Prishtina dhe Ulpiana përballen në Gjilan, Ballkani synon të rikthehet te fitoret

Prishtina dhe Ulpiana përballen në Gjilan, Ballkani synon të rikthehet te fitoret

Superliga
Prishtina shijon më në fund fitoren e parë në pranverë, mposht Feronikelin

Prishtina shijon më në fund fitoren e parë në pranverë, mposht Feronikelin

Superliga
Feronikeli për pikët e para, Prishtina për fitoren e parë në pranverë – formacionet zyrtare

Feronikeli për pikët e para, Prishtina për fitoren e parë në pranverë – formacionet zyrtare

Superliga
BKT Superliga e Kosovës vjen sot me tri ndeshje interesante

BKT Superliga e Kosovës vjen sot me tri ndeshje interesante

Superliga
Java e 24-të në BKT Superligë zhvillohet në mesjavë, vëmendja te derbi gjilanas

Java e 24-të në BKT Superligë zhvillohet në mesjavë, vëmendja te derbi gjilanas

Superliga
Tabela e BKT Superligës së Kosovës, pas javës së 23-të

Tabela e BKT Superligës së Kosovës, pas javës së 23-të

Superliga
Elshani: Luajtëm mirë në pjesën e parë, por lojtarët u kapluan nga emocionet

Elshani: Luajtëm mirë në pjesën e parë, por lojtarët u kapluan nga emocionet

Superliga
Thaçi: Në pjesën e parë e parë ishim të barabartë, zëvendësuesit ndikuan në fitore

Thaçi: Në pjesën e parë e parë ishim të barabartë, zëvendësuesit ndikuan në fitore

Superliga
Malisheva kthehet te fitoret, mposhtë me rezultat të thellë Feronikelin

Malisheva kthehet te fitoret, mposhtë me rezultat të thellë Feronikelin

Superliga
Malisheva kërkon tri pikë, Feronikeli për befasi – formacionet zyrtare

Malisheva kërkon tri pikë, Feronikeli për befasi – formacionet zyrtare

Superliga
BKT Superliga starton sot me javën e 23-të, duel i zjarrtë në Klinë

BKT Superliga starton sot me javën e 23-të, duel i zjarrtë në Klinë

Superliga