LAJMI I FUNDIT:
KF Ballkani

KF Ballkani

1837 Artikuj

Batatina: Kjo është fytyra e vërtetë e Llapit, në pranverë edhe më të fortë

Batatina: Kjo është fytyra e vërtetë e Llapit, në pranverë edhe më të fortë

Superliga
Daja: E dinim se humbja do të vinte një ditë, luajtëm mirë

Daja: E dinim se humbja do të vinte një ditë, luajtëm mirë

Superliga
Spektakël në Podujevë, Llapi me ‘manita’ e njofton Ballkanin me humbje

Spektakël në Podujevë, Llapi me ‘manita’ e njofton Ballkanin me humbje

Superliga
Llapi synon t’ia shkaktoj humbjen e parë Ballkanit, suharekasit për vazhdimësi – formacionet zyrtare

Llapi synon t’ia shkaktoj humbjen e parë Ballkanit, suharekasit për vazhdimësi – formacionet zyrtare

Superliga
Xhiro e 17-të në Albi Mall Superligë starton sot, vëmendja kryesore në derbin Llapi – Ballkani

Xhiro e 17-të në Albi Mall Superligë starton sot, vëmendja kryesore në derbin Llapi – Ballkani

Superliga
Kompletohen 16 ekipet e mbetura në garë për Kupën e Kosovës, dihet edhe data e shortit

Kompletohen 16 ekipet e mbetura në garë për Kupën e Kosovës, dihet edhe data e shortit

Sport vendor
Arbër Hoxha një hap larg Dinamo Zagrebit, por gjiganti kroat pëlqen edhe anësorin e Ballkanit

Arbër Hoxha një hap larg Dinamo Zagrebit, por gjiganti kroat pëlqen edhe anësorin e Ballkanit

Ligat tjera
Ballkani, Drita, Prishtina e Dukagjini kalojnë tutje në Kupën e Kosovës

Ballkani, Drita, Prishtina e Dukagjini kalojnë tutje në Kupën e Kosovës

Superliga
Daja: Vetëm me karakter mund të përmbysësh rezultatin në një mot të tillë

Daja: Vetëm me karakter mund të përmbysësh rezultatin në një mot të tillë

Superliga
Ballkani mposht me rikthim rezultati Fushë Kosovën

Ballkani mposht me rikthim rezultati Fushë Kosovën

Superliga
Ballkani synon fitoren e radhës ndaj Fushë Kosovës, formacionet zyrtare

Ballkani synon fitoren e radhës ndaj Fushë Kosovës, formacionet zyrtare

Superliga
Tri duele zhvillohen sot në Superligë, vëmendja në Klinë

Tri duele zhvillohen sot në Superligë, vëmendja në Klinë

Superliga
Hidhet shorti për 1/16-tën e Kupës së Kosovës

Hidhet shorti për 1/16-tën e Kupës së Kosovës

Sport vendor
Koliçi: Humbje e dhimbshme për shkak të mënyrës se si erdhi goli

Koliçi: Humbje e dhimbshme për shkak të mënyrës se si erdhi goli

Ligat tjera
Jashanica: Nuk i shfrytëzuam rastet

Jashanica: Nuk i shfrytëzuam rastet

Ligat tjera
Ilir Daja vlerëson paraqitjen e Ballkanit, thotë se mungesat ndikuan në rezultat

Ilir Daja vlerëson paraqitjen e Ballkanit, thotë se mungesat ndikuan në rezultat

Ligat tjera
Kuç thotë se ndeshjen ndaj Viktoria Plzenit e kishin përgatitur për ta fituar

Kuç thotë se ndeshjen ndaj Viktoria Plzenit e kishin përgatitur për ta fituar

Ligat tjera
Ballkani 0-1 Viktoria Plzen, notat e lojtarëve

Ballkani 0-1 Viktoria Plzen, notat e lojtarëve

Ligat tjera
Ballkani pëson në Tiranë: Fati i kualifikimit do të vendoset në Kroaci ndaj Dinamo Zagrebit

Ballkani pëson në Tiranë: Fati i kualifikimit do të vendoset në Kroaci ndaj Dinamo Zagrebit

Ligat tjera
Mbyllet pa fitues pjesa e parë mes Ballkanit dhe Viktoria Plzenit

Mbyllet pa fitues pjesa e parë mes Ballkanit dhe Viktoria Plzenit

Ligat tjera
Gjithçka çfarë ndodhi para, pas dhe gjatë ndeshjes, Ballkani 0-1 Viktoria Plzen

Gjithçka çfarë ndodhi para, pas dhe gjatë ndeshjes, Ballkani 0-1 Viktoria Plzen

Ligat tjera
Formacionet zyrtare: Ballkani synon pikët e plota ndaj Viktoria Plzenit

Formacionet zyrtare: Ballkani synon pikët e plota ndaj Viktoria Plzenit

Ligat tjera
Të premten hidhet shorti i Kupës së Kosovës

Të premten hidhet shorti i Kupës së Kosovës

Sport vendor
Dita e ndeshjes: Ballkani e pret Viktoria Plzenin në “Air Albania”

Dita e ndeshjes: Ballkani e pret Viktoria Plzenin në “Air Albania”

Ndërkombëtare